Antonio De Angelis i Non Reversible we wrocławskim Transformatorze

Eventpromo

29 listopada po raz czwarty we Wrocławiu odbędzie się jeden z najlepszych techno cykli w Polsce. Klub Transformator zaprasza na czwartą edycję TFR.import, na której zagrają doskonali producenci z Londynu i Berlina - Antonio De Angelis i Non Reversible.

Klub Transformator to obecnie jedno z najciekawszych miejsc na klubowej mapie Wrocławia. W ciągu swojej krótkiej działalności potrafili zbudować struktury pozwalające na rozwój miejsca stworzonego dla pasjonatów długich, mocarnych imprez.

Transformatorowe importy zyskały szczególną sławę – to na te imprezy zapraszane są najgorętsze nazwiska oscylujące wokół mocniejszych odmian muzyki elektronicznej.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Antonio De Angelis – Melodia

Antonio De Angelis i Non Reversible zagrają podczas 4. edycji cyklu TFR.import

Na ostatnią imprezę serii TFR.import w tym roku zostali zaproszeni Antonio De Angelis i Non Reversible.

De Angelis to wybitny dj i producent z Włoch, na stałe mieszkający w Londynie. Jego utwory wybrzmiewały w Transformatorowych murach bardzo często. W swoich setach zawsze dąży do perfekcji, w niebywały sposób przenosi na dancefloor pasję, adrenalinę, marzenia i emocje.

Kolejne zaproszenie otrzymał stacjonujący w Berlinie Non Reversible – to kwestia czasu, kiedy jego kariera nabierze światowego rozpędu. Bezkompromisowe techno w najlepszej postaci – to będzie wspaniały sprawdzian dla Transformatorowych fundamentów.

4. edycja TFR.import – line-up

Skład imprezy dopełni Juerga – szef agencji Urbanum, wspaniały selekcjoner, którego closing w Sali Gotyckiej po Oscarze Mulero przeszedł do historii jako jeden z najlepszych.

Z Poznania przyjedzie Thomas Palec – rezydent kultowej Tamy, który szykuje dla nas potężną techniczną ucztę. Całość dopełnią najlepsi lokalni gracze. Tej nocy usłyszymy rezydenta Transformatora, jednego z najciekawszych selekcjonerów w kraju, którego mogliśmy usłyszeć m.in na niedzielnym afterze Audioriver, jak i legendarnym Hoppetosse – kEczuPa.

Ze swoją wizją techno obecny będzie Michał Macewicz, załogant jednego z najlepszych techno kolektywów w kraju SLAP. Oprócz tego bezkompromisowy Michał Łoboda, którego słyszeliśmy na Nagle Nad Morzem oraz przedstawiciele VøodøoDave Haco i Chałup.

TFR.import #4, 29 listopada, Wrocław, Transformator

Na wydarzenie został także zaproszony młody zespół jednych z najbardziej utalentowanych vj’i w naszym kraju. Swoje wizualne projekty zaprezentuje Pan Jan, student Instytutu Sztuk Audiowizualnych, którego mogliśmy zobaczyć na Nokta Festival.

Towarzyszyć mu będzie vj Chosińska, której prezentowane wizualizacje to materia barwna i strukturalnie bogata, na myśl przywołująca świat widziany w dużym powiększeniu, a także vj Praczuk, absolwent Wydziału Sztuki Uniwersytetu Opolskiego, którego pracę mogliśmy podziwiać m.in na Open’erze.

Bilety na imprezę we wrocławskim Transformatorze znajdziecie na stronie Biletomat.pl.

TFR.IMPORT #4 INVITES ANTONIO DE ANGELIS // NON REVERSIBLE

Biletomat.pl
25 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →