Anthony Rother ponownie zabija Pop

News

Za dwa tygodnie odbędzie się premiera najnowszego albumu Anthony Rothera - "Popkiller 2". Znamy szczegóły tego wydawnictwa!

Sygnowany dwójką album „Popkiller” jest kontynuacją wydanego w 2004 roku znakomitego longplaya pod tą samą nazwą. Wydawać by się mogło, że obecnie kariera Rothera zwolniła nieco tempa. Niegdyś gwiazda wszystkich najważniejszych festiwali i jedna z głównych twarzy Cocoon Recording, dziś Anthony woli pozostawać nieco z boku, skupiając się na prowadzeniu własnej wytwórni – Datapunk – oraz pracy w studiu.

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

 

Nie przeszkadziło mu to jednak wydać w międzyczasie kilkanastu singli i cieszącą się dość sporą popularnością serię kompilacji „We Are Punks”. Niewątpliwie o Rotherze można powiedzieć, że jest jednym z najbardziej charakterystycznych i wpływowych artystów sceny niemieckiej, przez niektórych określany nawet mianem bezpośredniego kontynuatora twórczości grupy Kraftwerk.

 

Poniżej znajdziecie grafikę okładki i tracklistę „Popkiller 2” oraz filmik, w którym Rother opowiada o kulisach powstawania albumu.

 

Anthony Rother – Popkiller 2

Data wydania: 28.05.2010

 

 

Tracklista:
01. Night
02. Disco Light
03. Cruising
04. Cinema
05. Big Boys
06. Skyline
07. Mother
08. Gates
09. Rotation
10. Grab Your Life

 Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →