Rabouine House EP

Recenzje

Info

Data wydania:
2008/05/19
Ocena:
Wytwórnia:
Artysta:

Anthony Collins od 2005 roku wydawał swoje produkcje na takich labelach jak  Get Physical, Minisketch, Resopal, Criminal Rec, Tuning Spork, Liebe Detail, Micro-Fibres czy Highgrade.

Właśnie ukazało się jego najnowsze wydawnictwo, debiut we francuskiej oficynie Freak’n Chic –  Rabouine House EP.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Trudno zdefiniować myśl która naszła mnie kiedy pierwszy raz przesłuchałem tę ep’kę. Coś nowego a zarazem muzycznie wyjątkowego. Anthony Collins wybiera z muzycznych stylów to co uważa za najlepsze i miesza z chirurgiczną precyzją. ’Rabouine House’ to hybryda house’u, deep’u i dub tech’u w którą Collins umiejętnie wplótł porwane struny hiszpańskiej gitary. Całość nie zmusza do tańca, raczej porywa swą mistyczną siłą wybijaną rytmem bębnów. Szaman? Po przesłuchaniu jego ostatnich dokonań dj’skich można tak pomyśleć

Mikael Stavostrand przeniósł 'Rabouine house’ w trochę inny wymiar, zdecydowanie bardziej mroczny i prestrzenny, obdarł z tribalowych dźwięków pozostawiając hipnotyczny wokal.

Warto zwrócić uwagę na młodego Anthony’ego Collinsa, bez wątpienia świeży oddech który stylistycznie i muzycznie proponuje, jest czymś na co długo czekaliśmy.

Anthony Collins – Rabouine House EP
Tracklista:

A1: Rabouine House
A2: Rabouine House – Mikael Stavostrand Remix

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →