Anohni nagrała protest song

294
News

Utwór R.N.C 2020 powstał po obejrzeniu konwencji Partii Republikańskiej. Posłuchajcie protest songu od Anohni.

Anohni przerażona ponurą wizją Ameryki

Protest song Anohni powstał po tym, jak obejrzała ona ostatnią konwencję Partii Republikańskiej. Zdaniem artystki z przemówień prawicowych polityków wyłaniała się przygnębiająca wizja Ameryki oraz jej przeszłości.

W oświadczeniu Anohni, które w całości dostępne jest pod utworem, zamieszczonym na platformie YouTube czytamy m.in.:

Toksyczny poziom korupcji i zmowa pożera Stany. Chrześcijańscy ekstremiści chcą zmienić ten kraj w religijny twór rodem z Opowieści podręcznej. Po bombardowaniu nas kampanią, by nie nosić maseczek w marcu i kwietniu, dziś w USA jest 22% wszystkich zgonów z powodu Covid

Brzmienie utworu R.N.C. 2020 jest dość ciężkie. Pętla pochodzi z koncertu, który grałem w klubie w Nowym Jorku, gdy miałem dwadzieścia kilka lat. Więc to ja krzyczę w przeszłości… na teraz

ANOHNI – R.N.C. 2020

Anohni – czekamy na nowy album

Anohni to oparty na elektronicznej muzyce tanecznej projekt artystki znanej wcześniej jako Antony Hegart. Artystka zdobyła dużą popularność występując w zespole Antony and the Johnsons. W ubiegłym miesiącu Anohni opublikowała single z coverami:  It’s All Over Now, Baby Blue Boba Dylana oraz Be My Husband Niny Simone. Jej ostatnia studyjna płyta Hopelessness ukazała się w maju 2016 roku.

ANOHNI – It’s All Over Now, Baby Blue

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.