Anieszka – When Will This Begin

Playlista Muzyka Film

Za swojsko brzmiącym pseudonimem kryje się artystka, której pochodzenie raczej niewiele ma wspólnego z Polską. Na szczęście jej muzyka bez trudu powinna znaleźć aprobatę w kraju nad Wisłą. Przed Wami Anieszka, nowa koleżanka Flume'a i Flight Facilities.

25-letnia dziś wokalistka urodziła się w Papui Nowej Gwinei, lecz mówi o sobie, iż jest pochodzenia mauritiańsko-australijskiego. To właśnie w Sydney obecnie rezyduje i nagrywa. Pierwsze kroki w świecie muzyki zaczęła stawiać ponad 10 lat temu. Jej unikatowy styl wciąż ewoluuje łącząc w sobie elementy r’n’b, soulu z elektroniką, a nawet brzmieniem house. Najlepszym tego przykładem jest najnowszy utwór Anieszki, When Will This Begin.

Niespieszny, słoneczny house stanowi doskonałe tło dla kobiecego, pełnego uroku wokalu Anieszki. When Will This Begin to kawałek, którym artystka debiutuje w jednej z najważniejszych australijskich wytwórni, a mianowicie Future Classic. W portfolio labelu znajdują się tacy twórcy jak Flume, Flight Facilities, Nick Murphy aka Chet Faker czy Hayden James. Dodatkowo z Future Classic stale współpracują m.in. Leon Vynehall, Bicep, John Talabot czy Todd Terje.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →