Zostań częścią 'Poland Calling 3′!

News

Jeśli jesteś producentem i chciałbyś, aby Twoje numery zostały wydane na cenionym polskim labelu to masz teraz taką szansę! Angelo Mike zbiera materiał muzyczny na trzecią odsłonę kompilacji "Poland Calling".

Jarek Czechowski, ukrywający się pod pseudonimem artystycznym Angelo Mike, to już weteran na polskiej elektronicznej scenie muzycznej. Ten znany DJ, promotor oraz właściciel wytwórni Sentence Records jest również pomysłodawcą serii kompilacji pod nazwą „Poland Calling”. Pierwsza jej odsłona odbyła się w 2008 roku, a jej autorem był sam Angelo Mike. Za kolejny mix z tej serii odpowiedzialny był duet Catz n Dogz!

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

 

Głównym założeniem „Poland Calling” jest promowanie utworów polskich artystów, nie koniecznie tych najpopularniejszych, także tych mniej znanych, mających jednak ogromne ambicje. To jedyne w swoim rodzaju wydawnictwo będące kwintesencją tego co najlepsze w polskiej muzyce klubowej.

 

Angelo Mike zaczyna zbierać materiał na trzecią odsłonę kompilacji „Poland Calling”. Jeśli chcecie, aby znalazły się na niej Wasze numery, wystarczy przesłać je na dropbox Soundcloud Angelo Mike. Jedynym ograniczeniem jest, aby produkcje nie były wcześniej wydane na żadnym labelu. Preferowane gatunki muzyczne to: Tech-House, Techno, Minimal. Swoje numery możecie przesyłać do końca tego roku.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →