Anfisa Letyago z pierwszą częścią remiksów jej utworów

Materiały prasowe
News
Anfisa Letyago z pierwszą częścią remiksów jej utworów

Pochodząca z Syberii, a rezydująca w Neapolu didżejka i producentka Anfisa Letyago, wydała mini-album z remiksami utworów z jej ubiegłorocznych wydawnictw Listen oraz Nisidia. Więcej szczegółów poniżej.

Mniej melodyki

Anfisa Letyago zaprosiła do remiksowania utworów czołowych przedstawicieli techno: Adiel, DJa Rusha, Boston 168 i Chrisa Liebinga. To pierwsze remiksowe wydawnictwo z trzech, które zostaną wydane w tym roku przez własną wytwórnię artystki N:S:DA. Niemiecki producent Chris Liebing nie krył radości z uczestnictwa w tym projekcie:

Remiksowanie Not There było ogromną przyjemnością, a proces produkcji był bardzo organiczny. Starałem się poprowadzić to w nieco mniej melodyjnym kierunku

– oznajmił

Faktycznie – utwór Chrisa Liebinga wydaje się być najmocniejszym punktem wydawnictwa, być może przez tą rezygnacje z melodyki. Dzięki temu kawałek jest mocny i łatwo wpada w ucho – na pewno będzie to często goszcząca pozycja w kolejnych setach techno, wśród wielu didżejów. Pozostałe remiksy są dość wyważone, ale bardzo głębokie i hipnotyczne. Możecie się o tym przekonać już teraz, ponieważ od dziś mini-album jest dostępny na Spotify.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Anfisa Letyago – Listen & Nisida (Remixed) Vol. 1

Młoda gwiazda sceny

W ciągu ostatnich kilku lat neapolitańska didżejka i producentka doskonaliła swoje umiejętności w muzyce, stale przesuwając swoje granice, eksperymentując i ewoluując. Jej obecny styl to mieszanka mocnego uderzenia techno wraz z deep house’owymi groovami oraz innymi gatunkami muzyki undergroundowej. Artystka łączy inspiracje aby stworzyć swoje dopracowane, charakterystyczne brzmienie. W 2019 została wyróżniona przez Carla Coxa, w plebiscycie DJ Mag, w kategorii Przełomowy DJ/producent roku. Dzięki talentowi, wsparciu doświadczonych kolegów i koleżanek z branży, ale przede wszystkim dobrej muzyce, Anfisa Letyago jest na dobrej drodze by stać się czołową postacią na scenie klubowej.

Przeczytaj: DJ MAG i Beatport prezentują alternatywne TOP 100 DJs

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →