Andreya Triana trzy razy w Polsce – BILETY!

Wydarzenie

Jeden z najgorętszych głosów neo-soulu - Andreya Triana, powraca do Polski by wystąpić na trzech koncertach w Poznaniu, Warszawie oraz Wrocławiu!

Polskiemu słuchaczowi Andreya Triana znana jest przede wszystkim ze współpracy z Bonobo – z pewnoscią jej wyjątkowej urody partie wokalne przyczyniły się do sporego sukcesu ostatniej płyty Anglika – „Black Sands”. Bonobo odwdzięczył się artystce znakomitą produkcją jej autorskiego debiutu „Lost Where I Belong”. Dziś Triana to już samodzielna artystka bardzo sprawnie prowadząca swoją szybko rozwijającą się karierę.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Wielkim powodzeniem cieszą się też koncerty Andreyi, która jak mało kto czaruje i urzeka publikę zmysłowym wokalem i doskonale go dopełniającą niebanalną urodą. Będziemy mogli się o tym przekonać pod koniec października tego roku, kiedy to artystka wystapi na trzech koncertach w naszym kraju. 25 października Andreya Triana zaprezentuje się w poznańskim klubie SQ, dzień później w warszawskiej Fabryce Trzciny, a polskie tourne zakończy koncert we wrocławskim klubie Eter.

  • 27.11.2011 – ANDREYA TRIANA @ KLUB ETER WROCŁAW

Źródło: materiały organizatora


Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →