Andre Galluzzi i Funk D’Void w styczniu w Sfinks700

Eventpromo
Sfinks700

To będzie prawdziwa gratka dla fanów dobrego klubowego grania. Już 18 stycznia w Sopocie zagra Andre Galluzzi i Funk D'Void.

Temperamental łamie schematy

Jeśli nudzi was utarty do bólu schemat imprezowy zagranicznego artysty w otoczeniu lokalnych bohaterów, to nadchodzi impreza dla Was! 18 stycznia na parkiecie sopockiego Sfinksa700 usłyszymy aż dwóch headlinerów. I to jakich! Gośćmi imprezy bookerskiego kolektywu Temperamental będą Andre Galluzzi i Funk D’Void.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Andre Galluzzi

Andre Galluzzi to postać, która swoją twórczością na stałe zapisała się na kartach historii muzyki klubowej. Grający nieprzerwanie od 30 lat muzyk znany jest z rezydentury w najważniejszych klubach na świecie, m.in. Berghain, Ost-Gut czy Tresor.

Określany mianem okrętu flagowego wytwórni Svena VathaCoocon, artysta słynie ze swoich wielogodzinnych winylowych setów utrzymanych w tech house’owych klimatach. Na koncie ma autorstwo kilku legendarnych kompilacji, wśród nich:  André Galluzzi: Im Garten i  Stadt Strand Fluss.

Oprócz solowej twórczości Andre Galluzzi stanowi połówkę duetu Taksi, który współtworzy wraz z Paulem Brtschitschem. Panowie prowadzą również własny label wydawniczy o takiej samej nazwie.

André Galluzzi – DJ Set na Boiler Room Berlin

Funk D’Void

Na co dzień mieszkający w Barcelonie producent szkockiego pochodzenia to również postać legendarna. Z nieco krótszym stażem, bo na scenie gra „zaledwie” od 20 lat, już teraz uznawany jest za personę kultową. Artysta silnie związany jest z jedną z naszych ulubionych wytwórni – mowa tu o Somie. W karierze miksować przyszło mu takie osobistości świata muzycznego jak: New Order, Underworld czy Stephan Bodzin.

Funk D’Void live

Funk D’Void i Andre Galluzzi w Sopocie, 18 stycznia 2020 – bilety

Zapowiada się na prawdziwa tech house’owa uczta. Dawno w Polsce nie mieliśmy okazji, w ramach klubowego wydarzenia, gościć dwóch gwiazd tego kalibru jednej nocy. Myślę, że Panowie zaserwują nam doznania muzyczne, o których ciężko będzie zapomnieć.

Wydarzenie odbędzie się 18 stycznia 2020 w sopockim Sfinksie 700. Więcej informacji na temat line-upu wkrótce.

Bilety dostępne są już dziś na stronie Biletomat.pl

IOSOUND PARTY W / ANDRE GALLUZZI (COCOON) & FUNK D’ VOID (SOMA) BY TEMPERAMENTAL

Biletomat.pl
od 30 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →