An on Bast zapowiada nowy album

255
News
An on Bast

Jak dobrze rozpocząć dzień? Oczywiście od przyjemnych wiadomości! Wczoraj An On Bast ogłosiła, że wydaje kolejny, ósmy album. Będzie można go usłyszeć 24 stycznia 2020 roku.

An On Bast

An On Bast, pod tym pseudonimem kryje się Anna Suda, wrocławska producentka. Jedna z czołowych artystek polskiej sceny klubowej, która nie potrafi zamknąć się w jednym gatunku, płynnie miksuje style i z wesołych rytmów muzyki dance potrafi przejść do nieco cięższych brzmień techno.

Choć jej obszarem działania jest muzyka elektroniczna, to artystka nie boi się eksperymentować. Koniecznie sprawdźcie jej projekt z muzykiem jazzowym Maciejem Pruchniewiczem.

An on Bast zapowiada nową płytę

Artystka zapowiedziała, że nowy album Coherent Excitations ukaże się w przyszłym roku. Nie musimy jednak czekać zbyt długo, cierpliwości musi nam starczyć tylko do 24 stycznia. Nowy materiał został opracowany w niemieckiej wytwórni Modularfield. 180-gramowy biały vinyl można już zamawiać w preorderze na stronie wytwórni.

Efekty współpracy z Modularfield mogliśmy zaobserwować już rok temu, gdy artystka wydała Summer Camp Experiment. 13 lat obecności na rynku muzycznym z pewnością nauczyło An On Bast jak tworzyć prawdziwe elektroniczne perełki.

Empathy Great Again: An On Bast live – 9 listopada – Poznań, Poruszenie

Poznańscy fani An on Bast – to szczególnie ważna informacja dla Was. Już w najbliższą sobotę, 9 listopada, w poznańskim klubie Poruszenie, artystka zagra na wyjątkowej imprezie Empathy Great Again. Przywróćmy empatię – tak brzmi hasło przyświecające wydarzeniu.

Występujące tego wieczora Dj’ki będą chciały swoją muzyką nie tylko poruszyć Was do tańca, ale też przekazać ważną informację i zmusić do myślenia. Podejrzewamy że, artystka może zagrać tego wieczoru kilka kawałków z nadchodzącego albumu!

An on Bast