An On Bast, Kuba Sojka i Jurek Przezdziecki ponownie razem na scenie

Eventpromo
An On Bast, Kuba Sojka i Jurek Przezdziecki we wrocławskim Transformatorze

Po udanym wspólnym występie podczas Audioriver 2016, An On Bast, Kuba Sojka i Jurek Przezdziecki w sobotę, 14 września ponownie połączą siły, tym razem we wrocławskim Transformatorze.

Po bardzo gorąco przyjętym wspólnym live act Ani, Kuby i Jurka jaki zaprezentowali podczas Audioriver 2016, zdecydowali się ponownie stanąć wspólnie na scenie. To mieszanka wybuchowa, o czym będziecie mogli przekonać się już 14 września we wrocławskim Tranformatorze. Niezliczona ilość urządzeń, dźwięków oraz połączenie trzech różnych spojrzeń na muzykę elektroniczną, nie pozwoli Wam zejść z parkietu.

Pomysł na wspólny live An On Bast, Kuba Sojka, Jurek Przezdziecki narodził się już 3 lata temu. Od pomysłu szybko przeszliśmy do realizacji i dzięki organizatorom Audioriver Festival, w 2016 mogliśmy zaprezentować to wyjątkowe show na płockiej plaży…Teraz czas na Wrocław. Możemy obiecać, że będzie dłużej, intensywniej i mocniej… Spodziewajcie się niespodziewanego!

Jako lokalny support wystąpią: Ald / DEEP DEPOT, Sim.on, Frankie, Keytov, Vodec, Michał Macewicz oraz Sobolevsky. Stream z wydarzenia przeprowadzi ekipa Plug.in.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Zobaczcie, jak wyglądają przygotowania do imprezy:

An On Bast & Kuba Sojka & Jurek Przezdziecki

Przygotowania przed sobotą.Wielka TRÓJKA i ich maszynki.Special live set: An On Bast & Kuba Sojka & Jurek Przezdziecki

Gepostet von Transformator am Montag, 9. September 2019

An On Bast & Kuba Sojka & Jurek Przezdziecki – special live set – bilety

W sprzedaży są jeszcze dostępne ostatnie bilety na to wydarzenie. Znajdziecie je na stronie Biletomat.pl. Radzimy nie zwlekać z zakupem!

trasformator an on bast, kuba sojka, jurek przezdziecki

Sprawdźcie także: Jurek Przeździecki: „Miejsca takie jak Berghain, wyświęciły pokolenia „szamanów” – wywiadPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →