Muno.pl na konferencji ADE w Amsterdamie

2 155
Wydarzenie
Muno.pl na konferencji ADE w Amsterdamie
ade

Już jutro startuje jedna z najważniejszych konferencji muzycznych na świecie Amsterdam Dance Event! Na tym wydarzeniu nie mogło zabraknąć Muno.pl!

17. edycja Amsterdam Dance Event ruszy już jutro i potrwa do 21 października. Organizatorzy konferencji przewidują, że do stolicy Holandii przyjedzie ponad 200.000 uczestników oraz ponad 3500 muzyków z ponad 65 krajów. Przez te kilka dni miasto stanie się światowym centrum muzyki elektronicznej.
Podczas ADE omówione zostaną najróżniejsze apsekty związane z kulturą muzyki elektronicznej takie jak: nowoczesna technologia, VJing, DJing, produkcja muzyki oraz odkrywanie nowych talentów czy sposoby kształcenia młodych i zdolnych producentów. Oczywiście ADE to również liczne imprezy klubowe oraz showcasy znanych wytwórni.
W tym roku również Muno.pl będzie częścią tego niezwykłego wydarzenia. Już jutro wybieramy się na konferencję ‚Remaking The Remix for the Digital Age – Artist Debat’ prowadzoną przez takie gwiazdy jak: Adam Beyer, Josh Wink, Martyn oraz Stacey Pullen. Wieczorem idziemy na imprezę Paramount Artists w Mc Theatre, na której zagrają: Nina Kraviz, Radio Slave, Agoria, Carl Craig present 69.
W czwartek bierzemy udział w konferencji ‚DJing – Dawn of a New Era’ prowadzonej przez Dave’a Clarke’a, Chrisa Liebinga, Rika Parkinsona (Pioneer) oraz Terry’ego Weerasinghe (Native Instruments, DE). Później wybieramy się na wyjątkową imprezę z okazji 15-lecia wytwórni Drumcode w Gashouder.
W piątek nie zwalniamy tempa! Ruszamy na dwie imprezy w Melkweg, gdzie bawić się będziemy do dźwięków serwowanych przez techno gwiazdy: Speedy J, Len Faki, Black Asteroid, Dave Clarke, Blawan, Green Velvet, Fengler, Octave One oraz Sneak. Sobota to m.in. Cocoon Heroes w Convention Factory, gdzie zagrają Ricardo Villalobos, Guy Gerber oraz Raresh.
Zapowiada się niezwykle ciekawy tydzień pod względem muzycznym. Spodziewajcie się oczywiście obszernej relacji z Amsterdam Dance Event na łamach Muno.pl!