Pierwsze wieści o Amsterdam Dance Event 2018

Wydarzenie

Organizatorzy zapowiedzieli 23. edycję Amsterdam Dance Event, która w dużej mierze skupi się na południowokoreańskiej scenie muzyki elektronicznej.

Połowa października to najważniejszy czas dla światowej sceny klubowej i towarzyszącej jej muzyce tanecznej – w tym czasie odbywa się bowiem Amsterdam Dance Event. Nie ważne czy jesteś artystą, promotorem, dziennikarzem czy raverem – jeśli chcesz być w epicentrum, musisz przyjechać na te kilka dni do Amsterdamu.


fot. Max Kneefel

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Tegoroczna edycja ADE odbędzie się w dniach od 17 do 21 października. Organizatorzy spodziewają się 400 000 uczestników, co wcale nie jest przesadzoną liczbą. Samych artystów będzie grubo ponad 2000. Jak zapowiedział dyrektor Richard Zijlma, nadchodzący ADE będzie w dużej mierze skupiał się na południowokoreańskiej scenie muzyki elektronicznej, która bardzo szybko się rozwija i warto przyjrzeć się jej bliżej.

Informacje na temat wydarzeń ADE oraz artystów poznamy wkrótce. Więcej informacji na stronie: amsterdam-dance-event.nlPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →