10-godzinna sesja herosów techno

1 112
News
10-godzinna sesja herosów techno

Na tegorocznym Amsterdam Dance Event dojdzie do najdłuższego w historii występu Chrisa Liebinga i Speedy J'a jako Colabs 3000.

Amsterdam Dance Event to najważniejsze wydarzenie dla całego gatunku muzyki elektronicznej w ciągu roku. 450 eventów, 2000 artystów, 365.000 odwiedzających i 115 lokalizacji – te liczby mówią wszystko za siebie. Poza licznymi konferencjami, meetingami czy biznesowymi rozmowami Amsterdam oferuje najbogatszą, pięciodniową ofertę klubową na świecie.
Rządzą tutaj szlagierowe holenderskie festiwale, noce z wytwórniami muzycznymi czy nieprawdopodobne sesje b2b. Prawdziwym highlightem wydają się być eventy coraz lepiej radzącej sobie marki HYTE. Podczas 4 nocy w jednym z największych warehousów w Amsterdamie swoje występy zaliczą najwybitniejsi twórcy muzyki techno.

Na wyróżnienie zasługuje sobotnia noc podczas której swój najdłuższy w historii występ zaliczą współcześni tytani tego gatunku – Chris Liebing i Speedy J – jako Collabs 3000 podczas 10-godzinnej sesji b2b. Jeśli ktoś słyszał popis techniczny obu panów w swoim życiu wie, że krok dalej pójść się po prostu nie da. Przynajmniej na razie.
Ta pozycja wydaje nam się absolutnie obowiązkowa – spodziewajcie się obszernej relacji z tej historycznej techno nocy, którą przygotuje nasz redaktor. W taki sposób opisywał ostatni klubowy performance obu panów w stolicy Holandii: