Amon Tobin i Thys wydadzą wspólną EPkę. Jest pierwszy singiel

News
Amon Tobin

Amon Tobin i Thys zapowiedzieli wspólny minialbum. Krążek będzie nosił tytuł Ithaca i pojawi się pod koniec listopada.

Amon Tobin i Thys we wspólnym projekcie

Amon Tobin i Thys ogłosili nową, pięciościeżkową EPkę Ithaca i wydali właśnie pierwszy singiel – Departure. Jak możemy przeczytać w informacji prasowej, Minipłyta będzie zawierała mroczną dawkę eksperymentalnego ambientu, pomieszanego z elementami orkiestrowymi.

Amon Tobin & Thys – Departure 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Muzycy sugerują, żeby krążka słuchać przede wszystkim w nocy, leżąc w łóżku i pozwalając na swobodne wędrówki swojemu umysłowi. To już drugie wspólne wydawnictwo obu producentów. W kwietniu tego roku Panowie wydali EPkę zatytułowaną Ghostcards. Co ciekawe, historia nowej płyty sięga aż ośmiu lat wstecz. EPka bowiem została napisana na różnych sesjach w odległych od siebie odcinkach czasu.

Ithaca to pięciościeżkowa EPka, która składa się z naszej bardzo długiej i różnorodnej muzycznej podróży. Płyta była nagrywana głównie w San Francisco i Los Angeles, ale zdecydowanie nie ma na niej słonecznego klimatu – komentuje Thys

Amon Tobin i Thys – premiera lada moment

Ithaca ukaże się 20 listopada, ale można ją już zamówić w preorderze tutaj.

Amon Tobin & Thys – Ithaca – lista utworów

  1. Departure
  2. Somewhere Else
  3. Badlands
  4. Turning Point (feat. Sleepnet)
  5. Ithaca

amon tobin

Amon Tobin & Thys – Ithaca – okładka albumu

Amon Tobin to brazylijski mistrz połamanych dźwięków. Obecnie zaliczany jest do grona czołowych i zarazem legendarnych twórców muzyki elektronicznej. Ostatnia studyjna płyta Tobina, Fear In A Handful Of Dust, ukazała się w 2019 roku . Z kolei pod pseudonimem Thys ukrywa się holenderski kompozytor i producent Thijs de Vlieger. Ostatni krążek Thys nosi tytuł Music From Sleeping Beauty Dreams i został wydany również w poprzednim roku.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →