Amerykańskie wzorce w portugalskiej twórczości. W oczekiwaniu na „Espírito”

Fot. João Viegas
News
Violet, Espirito

Dwa lata od wydania ostatniej solowej epki, New Visions dla Paraiso, Violet zapowiada Espirito. Dla pochodzącej z Lizbony Ines Coutinho, będzie to trzeci materiał wydany na poczet własnej wytwórni, Naive.

Espírito, kolejne w karierze wydawnictwo portugalskiej producentki, ukaże się 23 kwietnia, nakładem założonej w 2017 roku autorskiej wytwórni Naive. Espírito jest następstwem albumu Archives 2012-2020, wydanego w lutym 2020 roku, przez jej sub-label Naivety. Najnowsze EP Violet składa się z czterech utworów, czerpiących inspirację z detroit techno i nowojorskiego house’u.

Violet – Espírito

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Violet. Porywająca mieszanka rodem z USA

Portugalska artystka porzuca w Espírito dotychczasową koncepcję jungle i house’u, by stworzyć porywającą mieszankę dźwięków techno z Detroit i tribal house’u z Nowego Jorku. Strona A, z utworami Espírito After Forever, jest doskonałym przykładem ognistej kolaboracji hard-house’owych bitów Sound Factory, „przywołując na myśl Terrence’a Dixona i innych eksperymentatorów ze Środkowego Zachodu”.

Na drugiej stronie krążka wita nas utworów Psyche. Bardziej abstrakcyjny od poprzedników i nieco oszczędny pod kątem energii, jednak nacechowany masą breakbeatów. W remiksie Psyche, mamy do czynienia ze współzałożycielką labelu T4T LUV NRG, na co dzień partnerką życiową Octo Octa, Eris Drew. Pochodząca z samego serca Chicago Eris, nakłada na oryginał subtelne bity i tekstury, „eksplodujące w momenty czystej lekkości”.

Espírito można zamówić przedpremierowo za pośrednictwem platformy Phonica Records.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →