Ameryka w rytmie Wet Fingers!

News

Na specjalne zaproszenie wytwórni 9 channel rec. Wet Fingers i Madame Tinto wzięli udział w imprezie NINE CHANNEL SESSIONS w chicagowskim klubie Spy Bar. Podczas WMC w Miami WET FINGERS zagrali na specjalnej imprezie 9 channel rec. Zapraszamy do fotorelacji w dziale GALERIE. Mamy dla was płyty z mixem Wet Fingers...

KONKURS!! Mamy dla Was 20 płyt:

Wśród osób, które wyślą maila na adres: [email protected] rozlosujemy płyty ze specjalnym mixem WET FINGERS. W mailu należy podać imię i nazwisko, dokładny adres pocztowy oraz nr tel. kontaktowego, w temacie wiadomości proszę wpisać WET FINGERS.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Na specjalne zaproszenie wytwórni 9 channel rec. Wet Fingers i Madame Tinto wzięli udział w imprezie NINE CHANNEL SESSIONS w chicagowskim klubie Spy Bar. Przyjęcie polskich dj-ów przekroczyło najśmielsze oczekiwania. Parkiet był pełny do białego rana. Warto wspomnieć, że w Spy Barze grały takie sławy, jak : JAMES ZABIELA, DEEP DISH, CHUS & CEBALLOS.
Fotorelacja z imprezy na stronie www.myspace.com/spybar.

Przed wyjazdem do Miami Dj Adamus, Mafia Mike i Madame Tinto zagrali w jeszcze jednym klubie w Chicago: BOURBONNE CLUB. Tam też klubowicze przyjęli ich z dużym entuzjazmem.

WMC w Miami– jest to prestiżowa, doroczna konferencja branży muzycznej, podczas której WET FINGERS zagrali na specjalnej imprezie 9 channel rec. oraz spotkali się z promotorami i menagerami klubow zwiazanych ze sceną chicagoską i nie tylko.

W Miami nie zabrakło też artystów, z którymi polscy dj-e współpracują od lat. Największe gwiazdy sceny hiszpańskiej CHUS & CEBALLOS wraz ze STEREO REC. zrobili duże party dla swoich przyjaciół. Na liście gości znaleźli się Dj Adamus, Mafia Mike i Madame Tinto.

Z okazji MIAMI CONFERENCE duet Wet Fingers wydał specjalny mix klubowy(KONKURS!!), na którym zgromadził swoje najlepsze dokonania muzyczne. Płyta ta trafiła w ręce największych gwiazd światowego clubbingu.

Konferencja w Miami to nie tylko pretekst do imprezowania. Jest to także największe światowe spotkanie artystów i producentów. Oprócz tematów związnych z marketingiem w showbiznesie, część paneli dotyczyła przyszłości muzyki, jej nowych nurtów i tendencji. Nie zabrakło tematyki związanej z remiksowaniem oraz dotyczącej platform muzycznych w Internecie (m.in. AOL, YouTube, MySpace, Podcast).

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →