Ame wystąpi we Wrocławiu – OSTATNIE BILETY!

Wydarzenie

Wrocławski klub Pralnia zaprasza na kolejne wydarzenie z udziałem czołowego artysty ze świata muzyki elektronicznej. Gwiazdą nadchodzącej imprezy będzie Kristian Beyer z Ame!

Po hucznej imprezie z udziałem Oliviera Huntemanna i Jensa Bonda w marcu tego roku, wrocławski klub Pralnia powraca z kolejnym mocnym wydarzeniem. Tym razem gwiazdą imprezy, która odbędzie się 24 maja, będzie członek duetu Ame – Kristian Beyer!
Pralnia – Wrocław
Przybliżając sylwetkę Ame, nie można nie wspomnieć o ich debiutanckim albumie z 2004 roku, który stał się sporym wydarzeniem dla fanów elektronicznych brzmień. Dwa lata później ogromny rozgłos przyniósł duetowi numer „Rej”. Ame na co dzień współpracuje z Dixonem i Henrikiem Schwarzem przy labelu Innervision.
Duet od kilku lat jest stałym elementem największych światowych festiwali jak i sezonu klubowego na Ibizie. Tym bardziej cieszy nas wizyta jednego z jego członków w naszym kraju.
Bilety na to wydarzenie rozchodzą się w błyskawicznym tempie – I i II pula zostały w całości wyprzedane! Zamów swój bilet już teraz!
Miejsce: Pralnia – Wrocław

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →