Original Source Up To Date zaprasza na Ambient Park

Wydarzenie

Organizatorzy Original Source Up To Date zapraszają wszystkich 15 sierpnia do Białystoku na kolejną edycję Ambient Park. Główną gwiazdą będzie legenda muzyki ambientalnej - William Basiński.

Ambient Park, czyli muzyczne rozkosze w zielonym sercu miasta, będące jednocześnie widowiskowym przedsmakiem festiwalu Original Source Up To Date. Impreza odbędzie się 15 sierpnia w Parku Planty w Białystoku. Przygotujcie się na całą masę wrażeń, których dostarczą instalacje multimedialne i niekonwencjonalna iluminacja zespołu parkowego.
W tym roku wieczór uświetni kolejna legenda muzyki ambientalnej, William Basiński, amerykański artysta spod znaku awangardy i ambientu. Jego wieczorny koncert z wykorzystaniem magnetofonów szpulowych i komputera wykonywany ze sceny, która zawiśnie nad taflą wody, zwieńczy kolejny sierpniowy dzień pod znakiem Ambient Park. Oprócz niego usłyszymy również: Kepa Yew & Dorota Mortek, Osmo oraz Stan Skupienia Project. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny!
Źródło: materiały promo
Przypominamy również, że została już tylko garstka karnetów w pierwszej puli promocyjnej na Original Source Up To Date. Możecie je zamawiać za pośrednictwem Muno.pl

Organizatorzy Original Source Up To Date rozpoczęli także emisję serii wywiadów z artystami występującymi na ubiegłorocznej edycji festiwalu. Na pierwszy ogień zapraszamy do obejrzenia wywiadu z Dope D.O.D. – holenderskie objawienie hip-hopu.


Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →