Ambient Park już jutro w Białystoku

Wydarzenie

Ambient Park, czyli muzyczne rozkosze w zielonym sercu miasta, będące jednocześnie widowiskowym przedsmakiem festiwalu Original Source Up To Date, odbędą się już jutro w Parku Planty w Białystoku.

Ambient – muzyka inspirowana naturą rozleje się jutro po parkowych alejach w Białystoku i rozbudzi wyobraźnię uczestników. Przygotujcie się na całą masę wrażeń, których dostarczą instalacje multimedialne i niekonwencjonalna iluminacja zespołu parkowego.
W tym roku wieczór uświetni kolejna legenda muzyki ambientalnej, William Basiński, amerykański artysta spod znaku awangardy i ambientu. Jego wieczorny koncert z wykorzystaniem magnetofonów szpulowych i komputera wykonywany ze sceny, która zawiśnie nad taflą wody, zwieńczy kolejny sierpniowy dzień pod znakiem Ambient Park. Oprócz niego usłyszymy również: Kepa Yew & Dorota Mortek, Osmo oraz Stan Skupienia Project. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny!
W programie Ambient Parku:
13:00 ambient – program muzyczny przygotowany przez organizatorów (muzyka wyselekcjonowana z myślą o Białostoczanach spędzających popołudnia w parku)
20:30 osmo live!
21:30 kepa yew & dorota morek live!
22:30 william basinski live!
Źródło: materiały organizatora
Przypominamy również, że bilety na Original Source Up To Date możecie zamawiać za pośrednictwem Muno.pl.

Ambient Park 2011 from ewa so on Vimeo.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →