Ambient znów zawładnie Białymstokiem

Wydarzenie

Wyjątkowa impreza Ambient Park odbędzie się w Białymstoku już po raz piąty. Głównymi gwiazdami tegorocznej edycji będą Rafael Anton Irisarri ze Stanów Zjednoczonych oraz Svarte Greiner z Norwegii.

Ambient Park już na stałe wpisał się w białostocki kalendarz letnich wydarzeń. Organizatorzy co roku starają się stworzyć harmonię między muzyką ambientalną a miejscem wydarzenia – samym sercem białostockich Plant. Muzyczne rozkosze, będące jednocześnie widowiskowym przedsmakiem festiwalu Original Source Up To Date, zaczną się 15 sierpnia już o godzinie 13:00 i potrwają do późnych godzin nocnych. Muzyce towarzyszyć będą przeróżne wrażenia pozamuzyczne: instalacje, niekonwencjonalna scenografia i iluminacja otoczenia.


Svarte Greiner

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Wyjątkowym momentem każdego Ambient Parku są koncerty uznanych postaci sceny ambientalnej. Piątą edycję wydarzenia uświetnią tym razem dwaj goście z zagranicy: Rafael Anton Irisarri ze Stanów Zjednoczonych oraz Svarte Greiner z Norwegii. Ambientalny repertuar zaprezentują też białostocki producent Wound oraz gospodarze – kolektyw Technosoul.

Wstęp do Ambient Parku jest bezpłatny. Więcej o imprezie:

15.08.2014 | AMBIENT PARK | PARK PLANTY | BIAŁYSTOK


Przypominamy też o możliwości zakupu biletów i karnetów na Original Source Up To Date Festival:

19-20.09.2014 | ORIGINAL SOURCE UP TO DATE FESTIVAL | BIAŁYSTOK

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →