Amazon powiększa swoją działalność o nowy projekt, Vinyl Of The Month Club

Fot. Sir Hotels
News
Płyty znalezione po latach

Sprzedaż płyt winylowych jeszcze nigdy w historii nie osiągnęła tak wysokiego poziomu, jak ma to miejsce obecnie. Powstały z ramienia Amazonu Vinyl Of The Month Club jest nowym, obecnie dostępnym wyłącznie w Stanach Zjednoczonych, płatnym serwisem, mającym na celu ułatwić dystrybucję rzadkich płyt dla swoim użytkowników.

Vinyl Of The Month Club celebruje „Złotą Erę” muzyki, skupiając się na klasykach z lat 70. i 80. Głównym zadaniem projektu będzie wydanie największych przebojów z tamtego okresu, ułatwiając dystrybucję oraz dostęp do rzadko dostępnych tytułów.

"<yoastmark

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Amazon prezentuje Vinyl Of The Month Club

Oferta na każdy miesiąc jest wybierana przez ekspertów muzycznych Amazon. Subskrybenci Vinyl of the Month Club mają na starcie wiele elastycznych opcji. Mogą pominąć miesiąc, zwrócić niechciany album za darmo lub anulować subskrypcję w dowolnym momencie, bez poniesienia dodatkowych kosztów. Za 24,99 dolarów miesięcznie, nowa usługa dostarcza raz w miesiącu płytę-niespodziankę do każdego użytkownika. VOTMC dołącza do nowszych dodatków subskrypcyjnych Amazona: Amazon Music Unlimited, Prime, Kindle Unlimited i Audible Plus.

Warto przypomnieć, że w 2020 roku sprzedaż płyt winylowych osiągnęła rekordowo wysoki poziom. Na samym tylko Discogsie odnotowano sprzedaż aż 11 961 998 płyt, co stanowi wzrost o 40,75 procent w stosunku do roku poprzedniego. Ponieważ trend ten z miesiąc na miesiąc odnotowuje zauważalny wzrost, nie dziwi fakt rozpoczęcia działalności akurat Amazona rynku winylowym.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →