Nowość od Allen & Heath – Xone:DB4

Technologia

Firma Allen & Heath wprowadza na rynek nowy produkt - cyfrowy mixer Xone:DB4.

Jak czytamy na oficjalnej stronie Allen & Heath„Xone: DB4 to jeden z najbardziej zaawansowanych i przełomowych produktów jaki kiedykolwiek został stworzony przez producenta sprzętu muzycznego. Każda z funkcji została starannie przeanalizowana tak, aby jego użytkownik mógł wykazać się maksymalną kreatywnością.”

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Nowością w 4-kanałowym Xone: DB4 jest zsynchronizowanie pętli oraz efektów – delay, reverb, modulation, resonator oraz damage z tempem utworów, co powinno sprawić, że praca DJa stanie się jeszcze bardziej precyzyjna. Kolejną zaletą jest wbudowanie w mixerze wejścia typu matrix, dzięki któremu możemy do każdego z kanałów przypisać osobne źródło dźwięku. Xone: DB4 posiada także wysokiej jakości wbudowaną kartę muzyczną (24bit/96kHz). Podobnie jak w Xone:92, nowy mixer został wyposażony w podwójny system filtrów.

 

 

Oczywiście zmiany te nie są niczym nowym, wcześniej podobne rozwiązania wprowadził Denon. Przewaga Allen & Heath nad konkurcencją ma polegać na tym, że mixer Xone: DB4 ma być bardziej elastyczny, a dźwięk jeszcze bardziej precyzyjny.

 

Więcej informacji na temat Xone: DB4 znajdziecie na oficjalnej stronie Allen & Heath.

 


Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →