Alison Wonderland i Valentino Khan ze wspólnym singlem

News
Alison Wonderland i Valentino Khan w jednej drużynie

Alison Wonderland i Valentino Khan wypuścili wspólny kawałek. Utwór nosi tytuł Anything i został nagrany dla wytwórni Mad Decent.

Alison Wonderland i Valentino Khan w jednej drużynie

Rok 2020 jest dla australijskiej DJki, producentki i wokalistki Alison Wonderland rokiem wytężonej pracy. Artystka pracując nad swoim nowym albumem, podzieliła się z nami w międzyczasie singlem Bad Things, a teraz zaprezentowała kawałek Anything, na którym gościnnie pojawia się Valentino Khan.

W utworze wydanym przez należącą do Diplo wytwórnię Mad Decent przeplatają się elementy house’u i elektronicznego popu, a krystalicznie czysty wokal Wonderland oraz mroczny, taneczny beat stanowią zwartą, przekonującą całość. Z singlem możecie zapoznać się poniżej.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Alison Wonderland, Valentino Khan – Anything

 

Alison Wonderland – energia i pasja do muzyki

Alexandra Sholler, która występuje pod pseudonimem Alison Wonderland,  zadebiutowała w 2015 roku albumem Run. Krążek wspiął się na 6. miejsce na ARIA Albums Chart i otrzymał certyfikat ARIA Gold. W październiku 2017 roku znalazła się na 89. miejscu na liście Top 100 DJ Mag. W 2018 roku artystka wydała swoją drugą studyjną płytę Awake, który został bardzo dobrze oceniony przez słuchaczy i dziennikarzy.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →