Alegria z debiutanckim wydawnictwem w Modern Conveniences

fot. Aleksandra Buca
News
Alegria

Pod koniec kwietnia Alegria otrzymał nagrodę dla najlepszego polskiego DJ-a z gatunku bass w plebiscycie Munoludy 20XX. Kilkanaście dni później pojawiła się zapowiedź jego debiutanckiej EP-ki na kalifornijskim wydawnictwie Modern Conveniences. Z pewnością pierwsza połowa roku jest niezwykle udana dla poznańskiego artysty.

Modern Conveniences Alegria - Petrograd

Zwycięzca kategorii bass w plebiscycie Munoludy

Alegria na scenie drum&bass króluje już od wielu lat. To jeden z członków popularnego kolektywu DrumObsession z Poznania, który zorganizował kilkadziesiąt wydarzeń z muzyką drum&bass na przestrzeni ostatnich lat. Znany z bardzo wysublimowanego gustu muzycznego, fan diggowania i wydobywania bassowych perełek z najbardziej odległych zakątków świata i internetu. Po opuszczeniu podium w Munoludach 2018 powrócił dwa lata później, udowadniając że mimo upływających lat, wciąż jest jedną z najciekawszych postaci na polskiej scenie elektronicznej. Nic dziwnego, regularnie gości w zagranicznych radiach, podcastach, a od dłuższego czasu pracuje także w studio nad autorską muzyką.

Sun&Bass Podcast #107 – Alegria

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Debiutancka EP w labelu Modern Conveniences

Alegria, po zdobyciu bassowego Munoluda 20XX, utrzymuje impet i prezentuje swoją debiutancką EP-kę. Niezwykle klimatyczny, oddający znakomicie styl jaki prezentuje Alegria release, składa się z 4 utworów. Petrograd EP to 2 autorskie numery, kolaboracja z Voitek Noir oraz remix od Brytyjczyka Eusebeia, który pokusił się o enigmatyczną interpretację utworu CryosphereWydawnictwo pojawi się nakładem kalifornijskiej wytwórni, powstałej w 2020 roku – Modern Conveniences. Oficjalny release zaplanowano na 24 maja i będzie dostępny na wszystkich popularnych streamingach i store’ach.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →