Album przesiąknięty tajemnicą. Artefakt i ciąg dalszy eksploracji

Fot. Kasia Zacharko
News
Artefakt

Nick Lapien i Robin Koek eksplorują różne odmiany techno i elektroniki, zarówno indywidualnie, jak i razem, jako Artefakt. To jednak wspólna praca nakierowała ich na wytwórnię Delsin. Dzięki drugiemu albumowi, Days Bygone, który początkuje tym samym serię wydawniczą Interstellar, duet kontynuuje eksplorację wykraczającą poza konwencjonalne techno.

Po dwóch wcześniejszych albumach, w tym ostatnim dla Semantica Records, Holendrzy wydają szóste już wydawnictwo w rodzimej wytwórni Delsin. Zaplanowana na 10 maja premiera została poprzedzona publikacją singla Orinoco Basin.

Artefakt – Days Bygone

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Artefakt. Eksploracji ciąg dalszy

Jeśli na debiutanckim albumie Kinship z 2017 roku, Artefakt połączył dynamikę techno z łagodną, melancholijną wrażliwością, a na Monsoon z 2019 roku skierował się w stronę głębszych, medytacyjnych rytmów, to na Days Bygone duet jeszcze bardziej odchodzi od standardowych struktur, tworząc album budzący zmysły i wyobraźnię.

Nadchodzące wydawnictwo Artefakt zostało opisane jako „album przesiąknięty tajemnicą”. Days Bygone to album, na którym para po raz kolejny skupia się na atmosferycznych i ambientowych cechach techno. Holendrzy, na całym albumie, swoją uwagą absorbują poza parkiet, kierując się w stronę bardziej abstrakcyjnych i introspektywnych pomysłów. Kładą przy tym „mniejszy nacisk na perkusję, a więcej czasu poświęcając na kształtowanie światów dźwiękowych za pomocą zwinnych arp i szybujących padów.”

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →