Album live oraz film dokumentalny od HVOB

Album live oraz film dokumentalny od HVOB zostały wydane w tym samym czasie. Co na nich znajdziemy?

HVOB ze specjalnym prezentem dla fanów

Austriacki duet Anny Müller i Paula R. Wallnera, znany jako HVOB, podzielił się swoim najnowszym albumem koncertowym Live In London. Jak sama nazwa wskazuje, występ na żywo został nagrany w brytyjskim mieście podczas przystanku w trasie zespołu z 2019 roku. HVOB wyprzedali wtedy koncert, który odbył się w hali Electric Brixton.

Już wcześniej zaplanowaliśmy nagranie albumu live i włożyliśmy wiele wysiłku w zrealizowanie go. Jesteśmy przekonani, że Live In London spełni w pełni oczekiwania naszych fanów – komentują członkowie HVOB

Biletomat.pl

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Tango App

Najlepsze imprezy w Twoim mieście! Bądź na bieżąco.

Odkryj Tango App

4,8 ocena w Apple Store!

Zawierający 16 tracków Live In London ukazał się w formie podwójnego wydania CD, podwójnego winyla oraz w wersji cyfrowej. Znajdziemy na nim takie kawałki, jak m.in. 2nd World, Tender Skin, Cool Melt i Butter.

Wraz z wydaniem albumu duet udostępnił również krótki film dokumentalny Let’s Keep This Quiet. Wyreżyserowany przez Nicolę von Leffern obraz śledzi losy zespołu i „oferuje bardzo przejrzysty wgląd w życie muzyczne HVOB i niektóre, mało znane aspekty bycia w trasie koncertowej”.

HVOB – Let’s Keep This Quiet

HVOB – uwielbiani w Polsce

HVOB został założony w 2012 roku. Nazwa grupy jest skrótem od wyrażenia Her Voice Over Boys, a muzyka, jaką wykonują jest połączeniem rozmarzonego techno z indie popem. Duet zgromadził do tej pory na swoim koncie EPkę Dogs oraz 3 albumy studyjne.

Polub muno.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Album live oraz film dokumentalny od HVOB

HVOB – Rocco

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również