Album live oraz film dokumentalny od HVOB

Album live oraz film dokumentalny od HVOB zostały wydane w tym samym czasie. Co na nich znajdziemy?

HVOB ze specjalnym prezentem dla fanów

Austriacki duet Anny Müller i Paula R. Wallnera, znany jako HVOB, podzielił się swoim najnowszym albumem koncertowym Live In London. Jak sama nazwa wskazuje, występ na żywo został nagrany w brytyjskim mieście podczas przystanku w trasie zespołu z 2019 roku. HVOB wyprzedali wtedy koncert, który odbył się w hali Electric Brixton.

Już wcześniej zaplanowaliśmy nagranie albumu live i włożyliśmy wiele wysiłku w zrealizowanie go. Jesteśmy przekonani, że Live In London spełni w pełni oczekiwania naszych fanów – komentują członkowie HVOB

Zawierający 16 tracków Live In London ukazał się w formie podwójnego wydania CD, podwójnego winyla oraz w wersji cyfrowej. Znajdziemy na nim takie kawałki, jak m.in. 2nd World, Tender Skin, Cool Melt i Butter.

Wraz z wydaniem albumu duet udostępnił również krótki film dokumentalny Let’s Keep This Quiet. Wyreżyserowany przez Nicolę von Leffern obraz śledzi losy zespołu i „oferuje bardzo przejrzysty wgląd w życie muzyczne HVOB i niektóre, mało znane aspekty bycia w trasie koncertowej”.

HVOB – Let’s Keep This Quiet

HVOB – uwielbiani w Polsce

HVOB został założony w 2012 roku. Nazwa grupy jest skrótem od wyrażenia Her Voice Over Boys, a muzyka, jaką wykonują jest połączeniem rozmarzonego techno z indie popem. Duet zgromadził do tej pory na swoim koncie EPkę Dogs oraz 3 albumy studyjne.

Polub muno.pl na Facebooku:

Sprawdź także


HVOB – Rocco

16 marca 2019
Album live oraz film dokumentalny od HVOB

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.