Alan Dixon w SASSY inauguruje nowy cykl imprez – Music Is The Answer

fot. materiały promocyjne
Eventpromo
Alan Dixon

Last Robots startują z nowym cyklem imprez - Music Is The Answer - prezentującym najświeższe brzmienia z najlepszych klubów na świecie. Na wydarzeniach pojawi się czołówka sceny klubowej, reprezentująca różne muzyczne style - od house'u, po nu disco i dark disco. Gościem pierwszej edycji, która odbędzie się w warszawskim SASSY, będzie Alan Dixon. Imprezę wspiera marka Chivas.

Alan Dixon – nowa twarz brytyjskiej sceny house

O brytyjskim didżeju i producencie Alanie Dixonie zrobiło się głośno niedawno, gdy wraz z Adamem Porterem wydali w oficynie Keinemusik wielki wakacyjny przebój Forms of Love.

Adam Port & Alan Dixon – Forms Of Love

„Mixmag” napisał ostatnio o Alanie Dixonie, że to jeden z najlepszych brytyjskich didżejów i producentów. Jego nagrania regularnie pojawiają się na antenie BBC Radio 1 prezentowane przez takie sławne postaci sceny klubowej jak Pete Tong, Danny Howard czy Annie Mac. Brytyjczyk zaskakuje świetnymi produkcjami, które ukazują się nakładem oficyn, takich jak Permanent Vacation, Correspondant oraz Running Back. Dixon prowadzi też własną oficynę – Love Attack. W ubiegłym roku jego występ na zabrzańskim Carbon Silesia Festival porwał tłumy.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Alan Dixon – La Danza

Gospodarzami cyklu Music Is The Answer jest znany polski duet didżejów i animatorów kultury iRobota i Berta, czyli Last Robots. W ciągu swojej kilkunastoletniej aktywności muzycznej zdążyli wystąpić na wszystkich najważniejszych scenach w kraju, a także – w ramach działalności promotorskiej – zaprosić do kraju największe gwiazdy światowej elektroniki.

Last Robots – DJset @ Czwórka Polskie Radio / Carbon warmup

Music is the answer: ALAN DIXON – bilety i rezerwacje

Wejściówki na warszawską noc z Alanem Dixonem i Last Robots, która odbędzie się już w piątek, 25 listopada w warszawskim SASSY, są dostępne do nabycia w cenie 30 zł na stronie Biletomat. Rezerwacji stolików w SASSY można dokonywać mailowo ([email protected]) lub telefonicznie (+48 784 526 700).


Organizujesz wydarzenie i potrzebujesz bileterii lub wypromowania swojego wydarzenia?

Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy 20-letnie doświadczenie w branży rozrywkowej, niezawodność i skuteczność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z bileterią Biletomat.pl, która wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze przy sprzedaży biletów i promocji wydarzeń jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez, koncertów i festiwali.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →