Polski producent w szeregach Resopal Schallware

Artykuł

Warszawski producent Akme od kilku miesięcy współpracuje z cenioną oficyną Resopal Schallware. Ma już na koncie debiutancki album, a kolejne wydawnictwa ukażą się w najbliższych miesiącach.

Marzeniem każdego początkującego producenta jest zadebiutować z wysokiego C. Ukrywającemu się pod pseudonimami Akme i Fish At Night Maciejowi Kochańskiemu udało się wydać pierwszą EP-kę na znanym labelu Resopal Schallware, dla którego nagrywają też takie sławy jak Robag Wruhme, Johannes Heil czy Dapayk. Nieźle, prawda?
Nie do końca jestem z niej zadowolony (z debiutanckiej 'Fish At Night’ EP – przyp. red.) bo czas naglił i w procesie finalnego mixdownu i masteringu uciekło mi z utworów kilka dźwięków. To była dla mnie nowość i nie byłem do tego procesu dobrze przygotowany. Niestety, zabrakło czasu żeby to poprawiać. Poszło jak poszło, cieszę się, że się ukazała i ogromną radość sprawia mi fakt, że słyszę swoje numery w setach i widzę w chartach ludzi nie tylko z Polski, ale i z Niemiec, Anglii, USA, Argentyny itd. – mówi Akme
Choć Akme jako producent działa dopiero od roku, to pierwsze kroki w DJ-ingu stawiał w połowie lat 90-tych w warszawskich klubach Blue Velvet czy Lokomotywa. Dziś skupia się na swojej muzyce, a współpraca z Resopal Schwallware bardzo się zacieśniła. W listopadzie ukazał się jego debiutancki album 'Somewhere In Between’, a w marcu przyszłego roku do sklepów trafi kolejna EP-ka – ’The Moth’. W planach są też wydawnictwa dla innych labeli.
Zachęcamy do zapoznania się z muzyką Akme, którą warszawski producent zamieścił na swoim Profilu Artysty na Muno.pl!

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →