Muno.pl jedzie do Berlina!

News

Za kilka dni startują tygodniowe warsztaty AKG Scholarship of Sound w Berlinie, na których uczestnicy pod czujnym okiem gwiazd muzyki elektronicznej pogłebią swoją wiedzę na temat produkcji muzyki.

30 lipca startuje druga edycja warsztatów AKG Scholarship Of Sound w Berlinie. Jest to wyjątkowa okazja dla 10 utalentowanych artystów, którzy zostali wyłonieniu w drodze konkursu, do wzięcia udziału w tygodniowym kursie poświęconym produkcji muzyki oraz inżynierii dźwięku pod czujnym okiem cenionych artystów i producentów muzycznych. Wśród wykładowców znalazły się takie gwiazdy jak: Carl Craig, Stefan Betke aka Pole, Ewan Pearson, Scott Monteith aka Deadbeat czy też Adam Marshall.

Muno.pl jako jeden z głównych serwisów poświęconych muzyce elektronicznej w naszym kraju zostało zaproszone do udziału w tym niezwykłym wydarzeniu.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

W ciągu całego tygodnia podczas trwania AKG Scholarship Of Sound odbędzie się szereg warsztatów mających ułatwić uczestnikom zrozumienie procesu tworzenia muzyki, masteringu oraz promocji. Oto jak wygląda szczegółowy program AKG Scholarship Of Sound:

CARL CRAIG – uczestnicy konferencji będą mieli wyjątkową okazję do udziału w sesjach muzycznych z legendą z Detroit. Carl Craig podzieli się swoim ponad 20-letnim doświadczeniem w produkcji muzyki.

STEFAN BETKE aka POLE – artysta zaprezentuje różne formy masteringu i przygotowanie do wydania produkcji zarówno w formie fizycznej jak i cyfrowej.

EWAN PEARSON – warsztaty poświęcone produkcji, podczas których Pearson opowie o różnych technikach tworzenia muzyki.

SCOTT MONTEITH aka DEADBEAT – wykorzystanie różnego rodzaju sprzętu software w produkcji.

ADAM MARSHALL – wykład na temat korzystania z Ableton Live i innych urządzeń wykorzystywanych w występach na żywo.

ANDREAS SCHNEIDER – założyciel i właściciel sklepu, który specjalizuje się w nowoczesnych analogowych syntezatorów, sekwencerów, efektów, filtrów. Uczestnicy szkolenia dowiedzą się o łączeniu ze sobą oscylatorów.

PHILIP SHERBURNE – wykłady na temat promocji, przy wykorzystywaniu blogów oraz stron internetowych.

DOMINIK BIBA – wykład dotyczący wykorzystywania mikrofonów w produkcji oraz wyboru odpowiednich słuchawek.

Więcej info: www.scholarshipofsound.com
Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →