Troy Pierce w Czwórce! Akcja Soho TIMETABLE

Wydarzenie

Jeden z bohaterów Akcji Soho! - Troy Pierce już w czwartek udzieli wywiadu w Czwórce Polskim Radiu. Mamy dla Was przedsmak tej rozmowy... Zdradzamy również jako pierwsi kto i o której zagra podczas sobotniej imprezy w Warszawie.

Wielkimi krokami zbliża się wspólne wydarzenie organizatorów Audioriver i Soho Factory. Już w tę sobotę, 1 września, o godzinie 13:00 ruszy Akcja Soho!, czyli event na warszawskiej Pradze, na którym wystąpią m.in. Mathew Jonson i Troy Pierce. Mamy najnowsze informacje związane z tą niecodzienną imprezą.

Zapraszamy na czwartkową audycję w Czwórce Polskim Radiu, której bohaterem będzie Troy Pierce. W programie, który rozpocznie się o 21:05 będzie można posłuchać m.in. DJ miksu gwiazdy przygotowanego specjalnie dla Czwórki.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Ponadto, w wywiadzie dla Łukasza Napory, Troy Pierce zdradził wiele ciekawych i zabawnych szczegółów ze swojego życia zawodowego i prywatnego. Jak usługi PKP zaważyły na jego spojrzeniu na nasz kraj? Czy zdarza mu się jeździć do Londynu tylko po to, żeby odwiedzić fryzjera? Te i inne informacje już w ten czwartek, 30 sierpnia w Czwórce Polskim Radiu.

Podajemy również, w jakich godzinach możemy spodziewać się występów gwiazd:

01.09 Akcja Soho! TIMETABLE

by day [tereny zielone, wstęp free]
13:00-22:00 Glasse, Easy, Decoy, Luke Hiero, Pavlo, Ice

Akcja Soho! by night [budynek 19, bilety 22/33 pln]

22:00-00:00 Leon

00:00-02:00 Troy Pierce

02:00-03:00 Mathew Jonson live

03:00-??:?? Łukasz Napora

Zapraszamy do obejrzenia video zapowiedzi czwartkowego programu w Czwórce Polskim Radiu:

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →