Ostatnie miejsca na Akademii Menedżerów Muzycznych

News

Już 4. października rozpoczyna się kolejna, piąta już edycja Akademii Menedżerów Muzycznych w Warszawie. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc.

Okres letni ma się już ku końcowi. Ten sezon był bardzo intensywny dla obecnych studentów i absolwentów Akademii Menedżerów Muzycznych – pracowali przy festiwalach, takich jak m.in. Tauron Nowa Muzyka, Hip Hop Kemp, Audioriver czy Luxfest, przy okazji zbierając praktyczne doświadczenie pracy w branży muzycznej. – Okres od września do czerwca, to czas zajęć Akademii, wakacje sprzyjają wielu okazjom do zdobycia wiedzy pracując. Dlatego udział w Akademii to kompletne przygotowanie do funkcjonowania w szeroko pojętym zawodzie menedżera muzycznegomówi Przemek Kubajewki, project manager AMM. – I właśnie rozpoczyna się okres, w którym wracamy do szkolnych murów, czasu intensywnych zajęć z naszymi ekspertami, które sprawiają, że nasi studenci kończą zajęcia z obszerną wiedzą z dosłownie wszystkich zakresów polskiej branży muzycznej – dodaje.
Nowa, piąta już grupa uczestników rozpocznie zajęcia 4 i 5 października. Wykłady, tak jak dotychczas, będą odbywać się w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Program AMM został poszerzony o większą ilość godzin z zakresu organizacji i produkcji koncertów, tras i festiwali.
Jak podają organizatorzy Akademii Menedżerów Muzycznych, jest jeszcze parę wolnych miejsc. Wszelkie dodatkowe informacje (program, sylwetki wykładowców, informacje o rekrutacji) oraz możliwość zapisu poprzez formularz znajdują się na stronie www.akademiamm.pl.
O Akademii Menedżerów Muzycznych:
Celem powstania Akademii jest tworzenie i kształcenie kadry menedżerskiej gotowej do współpracy z artystami i zespołami oraz do skutecznego działania na rynku muzycznym. Wykładowcami Akademii są jedne z najważniejszych osób na polskim rynku muzycznym.
W programie AMM są przedmioty, takie jak: Historia i teoria muzyki, Muzyka współczesna w Polsce i na Świecie, Media elektroniczne w działalności muzycznej, Prawo w muzyce, Promocja zespołu muzycznego, Organizacja, produkcja, booking koncertów, Rynek dystrybucji muzyczej, Kreacja wizerunku artysty i inne.
Źródło: materiały prasowe
Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →