AIAIAI prezentuje nową wersję słynnego modelu TMA-2. Są duże zmiany

News
AIAIAI

Słuchawki studyjne AIAIAI to pierwsze bezprzewodowe słuchawki z dedykowanym transmiterem. Pytanie brzmi - czy faktycznie warto w tym wypadku rezygnować z tradycyjnego kabla? Sprawdzamy pojawiającą się opinię o słuchawkach, jako o najlepszym wyborze do produkcji muzyki.

AIAIAI – najlepsze słuchawki na rynku?

AIAIAI to założona w 2006 roku firma z Kopenhagi, zajmująca się produkcją modularnych słuchawek skierowanych do dj’ów i producentów. Ich minimalistyczne, funkcjonalne projekty w naturalny sposób komponują się z muzyką elektroniczną. Podobnie jak syntezatory modułowe, można je dostosowywać, a części są łatwo wymienialne. Firma wyróżnia się również filozofią odpowiedzialnego projektowania, wykorzystującą tam gdzie to możliwe, materiały pochodzące z recyklingu.

AIAIAI

Nowy bezprzewodowy model

Testowane przez różne podmioty na całym świecie słuchawki AIAIAI TMA-2 wypadały wyśmienicie. Nowy model Studio Wireless+ znajduje się na szczycie swojej oferty, rzecz jasna za odpowiednią kwotę. Głośniki i nauszniki są identyczne z tymi używanymi w TMA-2 Studio. Duża różnica polega na możliwościach bezprzewodowych. Słuchawki te skierowane są do twórców muzyki, którzy chcą wolności od przywiązania do kabla.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

TMA-2 Studio Wireless+ zawiera nie jeden, ale dwa różne systemy bezprzewodowe. Zestaw słuchawkowy może łączyć się przez Bluetooth z urządzeniami konsumenckimi. Jednak zdecydowanie bardziej innowacyjną funkcją jest drugi system bezprzewodowy o niskim opóźnieniu o nazwie W+ Link, przeznaczony do użytku studyjnego. Bluetooth ma ograniczoną przepustowość, nawet w swoim najnowszym wcieleniu 5.0. A ograniczona przepustowość oznacza gorszą jakość dźwięku i znaczne opóźnienia. Te rzeczy nie stanowią jednak dużego problemu w przypadku zwykłego słuchania.

Podsumowanie

AIAIAI udało się stworzyć bezprzewodowe słuchawki o jakości dźwięku wystarczająco dobrej do użytku studyjnego. System W+ Link jest znaczącym krokiem naprzód w stosunku do Bluetooth, o ile struktura wzmocnienia jest prawidłowo skonfigurowana. Uważamy, że opóźnienie, choć nadal obecne, jest dopuszczalne w większości sytuacji. W każdym momencie możemy „przesiąść” się z opcji Bluetooth na tradycyjny kabel. W przypadku dj’ów, bezprzewodowość prawdopodobnie nie pobije niezawodności kabla, ale zapewni dodatkową swobodę w przypadku domowych lub afterowych dj setów. Dla producentów, którzy chcą się przemieszczać lub grają na instrumentach, gdzie kable mogą przeszkadzać, te słuchawki mogą być niezwykle atrakcyjne. Cena 300 funtów.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →