Agoria tworzy ścieżkę dźwiękową do filmu Go Fast

News

Nielegalne interesy, przemyt haszyszu i pościgi samochodowe - w styczniu ukaże się najnowszy film Oliviera Van Hoofstadta 'Go Fast' - do którego soundtrack skomponował Agoria.

Akcja filmu skupia się na słynnej grupie 'Go Fasters’, która odpowiada za przemyt narkotyków w sporych ilościach. Cała operacja odbywa się w dosyć nietypowy sposób, bo za pomocą samochodów pędzących z ogromną prędkością autostradami europejskimi. Film ’Go Fast’ wyreżyserowany przez Oliviera Van Hoofstadta określany jest jako thriller, a producenci filmu Emmanuel Prévost i Stéphane Lecomte zadecydowali, że do ścieżki dźwiękowej idealnie nadają się utwory francuskiego producenta muzyki elekrtronicznej Sébastiena Devauda aka Agoria.

Zainspirowani albumem ’The Green Armchair’ zdecydowali się na schynronizowanie utworów ’Code 1026′ i ’Europa’ z dwoma scenami w filmie. Pomysł wydał się Agorii na tyle interesujący, iż postanowił skomponować ścieżkę dźwiękową do całego obrazu.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

 

Trailer filmu 'Go Fast’

 

Zawierający 12 utworów album 'Go Fast’ ukazał się w wersji cyfrowej nakładem PIAS oraz Different Recordings w październiku. Wcześniej mogliśmy usłyszeć singiel promujący płytę 'Dust’, do którego powstał również teledysk:

 

Agoria – Dust (z albumu 'Go Fast’)

Agoria – Go Fast [Different/ PIAS]

 

 

Tracklista
01. Tender Storm
02. Altre Voci
03. Memole Bua
04. Dust
05. Pending Between Two Worlds
06. Eden
07. Solarized
08. Last Breath
09. Around The Corner
10. Go Fast
11. Run Run Run
12. Diva DrivePolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →