Agoria – nowy album & kompilacja dla Fabric

Zapowiedzi

Początek przyszłego roku zapowiada się niezwykle pracowicie dla Agorii. W styczniu czeka nas premiera nowego albumu artysty, a w kwietniu podziwiać będziemy jego kompilację nagraną dla londyńskiego klubu Fabric.

Ten rok był niezwykle udany dla Agorii, głównie za sprawą wydanej w połowie marca entuzjastycznie przyjętej kompilacji „Balance 016” dla wytwórni EQ Recordings. Później przyszła pora na hit „Speechless”, który pochodzacy z Francji artysta nagrał wraz z legendą z Detroit – Carlem Craigiem. Numer ten promuje mający się pojawić na początku przyszłego roku nowy album Agorii.

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

 

Będzie to po „Blossom” (2003), „The Green Armchair” (2006) oraz „Go Fast” (2008) kolejna płyta długogrająca w muzycznej karierze Sebastiena Devauda. Na krążku zatytułowanym „Impermanence” znajdziemy 10 produkcji, w których gościnnie pojawiają się takie gwiazdy jak Seth Troxler, Kid A, Scalde oraz wspomniany już wcześniej Carl Craig.

 

Dowiedzieliśmy się również, że to właśnie Agoria będzie odpowiedzialny za nagranie kolejnej części kompilacji wydawanej przez legendarny londyński klub Fabric. Mix Agorii trafi na sklepowe półki w kwietniu 2011 roku. Jak narazie nieznana jest ani tracklista ani grafika okładki. Więcej szczegółów na ten temat znajdziecie już wkrótce na muzikanova.pl

 

Agoria – Impermanence

Data wydania: styczeń 2011

 

 

Tracklista:

01. Kiss My Soul (feat. Kid A)
02. Souless Dreamer (feat. Seth Troxler)
03. Panta Rei
04. Simon
05. Speechless (feat. Carl Craig)
06. Grande Torino
07. Heart beating (feat. Kid A)
08. Little Shaman
09. Under The River (feat. Scalde)
10. LibellulesPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →