Agnieszka Szydłowska dołącza do ekipy newonce.radio

News
Agnieszka Szydłowska

Jedna z najbardziej popularnych polskich dziennikarek muzycznych, Agnieszka Szydłowska, rozpoczyna pracę w internetowym newonce.radio.

Agnieszka Szydłowska w newonce.radio

Przed kilkoma miesiącami, po 17 latach pracy, Agnieszka Szydłowska rozstała się ostatecznie z Programem Trzecim Polskiego Radia. Na jego antenie prowadzała cieszące się dużą popularnością programy kulturalne (Program Alternatywny i Radiowy Dom Kultury). Kwestią czasu było, kiedy dziennikarka ogłosi, gdzie znalazła dla siebie nowe miejsce pracy. No i właśnie się to stało – Szydłowska zasili szeregi newonce.radio. Wedle zapowiedzi, będzie gospodynią aż trzech audycji.

Agnieszka poprowadzi u nas audycję stricte muzyczną, utrzymaną w klimacie Programu Alternatywnego. O dwóch pozostałych dowiecie się już za parę dni, kiedy ogłosimy pełny program jesiennej ramówki, wraz z nowymi prowadzącymi i programami. Start ramówki nastąpi w poniedziałek, 21 września – czytamy w ogłoszeniu newonce.radio

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Przyda się aplikacja @newonce_radio bo strasznie stęskniłam się za radiem! 📷 @oskarszdzuij

Post udostępniony przez Agnieszka Szydlowska (@babaszydlo)

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Agnieszka Szydłowska nadal będzie promować niezależną muzykę

Z Trójką Agnieszka Szydłowska pożegnała się w maju. Z TVP Kultura, gdzie przez 15 lat współprowadziła Tygodnik Kulturalny, w sierpniu. Swoją radiową karierę Agnieszka Szydłowska zaczęła w kultowej Radiostacji.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →