PREMIERA: A_GIM w remiksach – POBIERZ

News

Zanim usłyszymy pierwsze solowe wydawnictwo Agima, znanego z projektu NERVY, artysta ma dla nas remiksy utworu "Rajka" do pobrania za darmo.

A_GIM to nowy projekt Agima Dżeljilji, jednego z najbardziej doświadczonych producentów w Polsce. Nierzadko uciekał przed muzycznymi ramami gatunkowymi, jak choćby przez ostatnie lata wraz z Igorem Pudło ze Skalpela i Jankiem Młynarskim w projekcie Nervy. Dziś kontynuuje działania pod tym szyldem w pojedynkę, wspierany przez sekcję dętą, z którą w maju tego roku występował na żywo w kultowym berlińskim Berghain.
Jego pierwszy utwór to „Rajka„, w którym słychać brzmienia na miarę Moderat czy Jona Hopkinsa, ale też głos Kamila Durskiego z zespołu Lilly Hates Roses. Zanim jednak pojawi się pierwsze wydawnictwo, A_GIM prezentuje trzy remiksy oraz rozszerzoną, instrumentalną wersję rajki.

Swoje koncepcje na utwór zaprezentowali Meeting by Chance (Marcin Cichy ze Skalpela), jeden z najbardziej uznanych polskich producentów klubowych – Marcin Czubala, oraz drum n bassowy duet Handra.

Świeże wersje Rajki są dostępne do pobrania tylko sto razy. Spieszcie się!

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupyPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →