Aerea Negrot i Heiko Laux w poznańskim Eskulapie – BILETY!

Wydarzenie

Poznański klub Eskulap zadbał o odpowiednią inaugurację nowego sezonu klubowego. W piątek 27 września wystąpi tam awangardowa performerka Aerea Negrot, a dzień później Heiko Laux będzie świętował 20-lecie swojej wytwórni Kanzleramt.

Aerea Negrot to performerka, śpiewaczka i tancerka urodzona w Wenezueli, jednak od lat związana jest ze stolicą Niemiec. Zasłynęła jako wokalistka grupy Hercules and Love Affair oraz pierwsza diva legendarnej wytwórni BPitch Control. Niesamowita odwaga i skłonność do łamania konwenansów, połączone z latynoamerykańskim temperamentem powodują, że występy Aerei Negrot słyną ze swojej nieprzewidywalności. 27 września artystka po dwu i półrocznej przerwie wystąpi na scenie poznańskiego Eskulapa.

W sobotę 28 września w Eskulapie wystąpi Heiko Laux, jedna z kluczowych postaci nurtu deep techno, którego w Poznaniu nikomu nie trzeba przedstawiać. Założony przez niego label Kanzleramt do dzisiaj jest ikoną tego gatunku. W ciągu 20 lat działalności wytwórnia zgromadziła katalog prawie 150 tytułów, w tym 4 kapitalne albumy samego Heiko. Obok głównej gwiazdy zagrają kolektyw Hrabioza Soundsystem i Audiorotax, wszyscy po uszy zanużeni w przekazie berlińskich raczej niższych częstotliwości.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →