L.I.E.S. udostępnia pełny odsłuch albumu Adama X

Zapowiedzi

"Coherent Abstractions" to trzeci eksperymentalny album Adama X pod pseudonimem ADMX-71. Posłuchaj w całości "spójnych abstrakcji" na kilka dni przed premierą!

Szef labelu Sonic Groove w 2009 roku rozpoczął wydawanie muzyki pod nowym pseudonimem, ADMX-71. Ten projekt muzyczny miał być eksperymentalną stroną Adama X, tworem poruszającym się w industrialnych brzmieniach muzyki elektronicznej. Do tej pory ukazały się dwa albumy ADMX-71 – „Luminous Vapors” w wytwórni Hands Productions oraz „Second System” w jego własnym Sonic Groove Experiments. Ostatnim wydawnictwem była EPka dla L.I.E.S. pt. „The Redacted Files„. Współpraca z brooklyńskim labelem okazała się na tyle owocna, że Adam zdecydował się na kolejne wydawnictwo, tym razem długogrające pt.”Coherent Abstractions„.

L.I.E.S. określa album Adama jako „breakbeat noir” czy „niespokojny elektroniczny dub„. Na płycie usłyszymy także wokale, co jest rzadkością w produkcjach Adama Mitchella. Przy utworze Bound & Broken udzielała się Janina, natomiast Nearing Obliteration jest okraszony wokalem samego Adama.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Pełny stream albumu opublikował The Guardian.

ADMX-71 – Coherent Abstractions [L.I.E.S.]

Data wydania: 15.10.2015

Tracklista:
01. Virtuality Continuum
02. Arrival Into Uncharted Territory
03. Neutralize & Eliminate
04. Phenomenalist
05. Conjectured State
06. Nearing Obliteration
07. Bound & Broken (feat. Janina)
08. My Theme Song
09. Anxious Solitude
10. Mystical Ascent
11. MGM_41-85
Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →