Abstract Division z pierwszym, genialnym techno albumem

fot. materiały prasowe
News
Abstract Division

Przecieraliśmy oczy i sami musieliśmy zweryfikować informację, iż nadchodzący album Midnight Ensemble będzie pierwszym w dyskografii Abstract Division. Ten niezwykle zasłużony duet wykręcił prawdopodobnie najlepszą techno płytę tego roku. Sprawdź szczegóły najnowszego wydawnictwa holenderskich ikon gatunku.

Abstract Division – industrialne brzmienie w najlepszym wydaniu

Abstract Division to projekt składający się dwóch twórców muzyki elektronicznej – Paula Boexa i Dave’a Millera. Wieloletnia, owocna współpraca z blisko 30-letnim doświadczeniem na scenie i w studio zaprowadziły holenderski, legendarny duet na sam szczyt. Panowie dali się poznać jako producenci dość niewygodnej odmiany techno – często abstrakcyjnej, łamiącej reguły, zawsze niezwykle satysfakcjonującej.

Abstract Division
Abstract Division / fot. via Facebook

Fani brudnych, industrialnych brzmień wymieniają ich jednym tchem jako najlepszych w stawce. Założyciele wytwórni Dynamic Reflection, ambasadorzy napędzającego, hipnotycznego techno, mają w swoim dorobku występy w najlepszych miejscówkach na świecie. Wielokrotnie gościli w renomowanych klubach jak Berghain Tresor, Shelter czy Khidi, mając udział w kilku najlepszych polskich festiwalach jak Instytut czy Audioriver.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Pierwszy album

Ktoś kiedyś powiedział, że nie możesz nazwać się muzykiem kompletnym, dopóki nie wydasz albumu. Ciężko w to uwierzyć, ale Abstract Division 23 września wypuszczą swój pierwszy LP w karierze. Osoby, które śledzą losy holenderskiego duetu, doskonale wiedzą, jak trudno przychodzi zdefiniowanie ich stylu. Ten ciągle ewoluuje, mamy wrażenie, że eklektyzm tej pary nie zna granic – słuchając ich, za każdym razem można złapać się za głowę, nie dowierzając, że to Ci sami goście.

Abstract Division – Soenda Indoor Festival 2020 

Ich najnowszy album Midnight Ensemble można interpretować jako odę do nocnego życia. Reminiscencję wszystkiego, co dzieje się między zmierzchem a świtem, uchwyconą i skompresowaną w 60 minutach muzyki. Album rozpoczyna się kojącym, nastrojowym ambientem, po którym następują utwory spod szyldu detroit i dub techno. Odważne electro, eksperymentalne przejścia, dosłownie jeden banger – wszystko to podane w doskonałych proporcjach. Wybitny to album, mający spore szanse przejść do kanonu tych nieśmiertelnych.


Organizujesz wydarzenie i potrzebujesz bileterii lub wypromowania swojego wydarzenia?

Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy 20-letnie doświadczenie w branży rozrywkowej, niezawodność i skuteczność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z bileterią Biletomat.pl, która wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze przy sprzedaży biletów i promocji wydarzeń jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez, koncertów i festiwali.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →