Startuje projekt ABSOLUT „Hear Me”

News

Marka ABSOLUT stworzyła kreatywny projekt "Hear Me", w którym muzyczną bitwę stoczą DJe i VDJe. Bitwa ta to trzyetapowy konkurs, który zostanie rozstrzygnięty podczas niezwykłego cyklu imprez w wyjątkowych miejscach.

Słowa „Hear me” nawiązują do formuły bitwy – „silent party”, grze w zupełnej ciszy. Cykl imprez podzielony jest na dwie części – before, podczas którego odbywa się sam konkurs oraz następującą po nim imprezę w jednym z klubów partnerskich marki ABSOLUT.

Pierwszy etap konkursu to eliminacje, do których zgłaszać się można już teraz poprzez przesłanie emaila na adres: [email protected]. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie absolutwodka.pl w zakładce HEAR ME. Do dnia 10 lipca 2013 r. należy przesłać swoje dane, zdjęcie, krótką biografię oraz mix muzyczny stworzony na potrzeby konkursu, który stanie się podstawą do oceny kandydata.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Do rozstrzygnięcia konkursu powołane zostało Jury w składzie: duet DJski Last RobotsIgora Fleiszera i Norberta Borzyma, Macieja Proroka – reprezentującego markę Pioneer DJ, związanych od lat z warszawską sceną klubową – Pawła Tarnowskiego i Krzysztofa Mroczkowskiego oraz osoby reprezentującej markę ABSOLUT.

12 lipca Jury zbierze się, by wybrać dziewięć najlepszych mixów. Mixy zostaną następnie udostępnione na kanale YouTube dedykowanym projektowi. Kolejnym etapem są trzy imprezy półfinałowe, podczas których zagra po trzech wyłonionych w eliminacjach uczestników. Imprezy odbędą się w nietypowych i ciekawych lokalizacjach:

  • 20 lipca Świnoujście: before – Namiot Festiwalu Karuzela Cooltury/Klub Malibu
  • 10 sierpnia Władysławowo: before – Hotel Velaves/Klub Solar
  • 17 sierpnia Sopot: before – Sopot plaża przed Hotelem Grand/Klub Czekolada

Formuła bitwy oparta jest na grze w zupełnej ciszy. O wygranej decyduje najwyższa słuchalność oraz głosy Jury, które ocenia nie tylko sam mix utworów – dobór repertuaru, jego dynamikę i kreatywność, ale także m.in. kontakt z publicznością i prezencję samego DJa. Dodatkowo zwycięzca każdego etapu konkursu zagra set w klubie partnerskim w danym mieście na imprezie następującej bezpośrednio po konkursie.

Trzech z dziewięciu uczestników bitwy, którzy przejdą przez etap półfinałowy, zostaje zakwalifikowanych do Wielkiego Finału. Finał będzie miał miejsce w Warszawie w dniu 31 sierpnia: before w Biznes Klubie na Stadionie Narodowym, a impreza w Klubie Enklawa. Dla zwycięzców półfinałów oraz finału przewidziane zostały atrakcyjne nagrody, które przekazała marka Pioneer DJ – Partner Konkursu.

Wejście na każdy before odbywać się będzie wyłącznie na zaproszenia, które zdobyć będzie można poprzez m.in. konkursy w mediach, zapisanie się na dedykowane Konkursowi wydarzenia na portalu facebook, fanpage ABSOLUT, a także aktywność w komentowaniu mixów na kanale YouTube. Ich liczba jest ograniczona.

Muno.pl objęło patronat medialny nad ABSOLUT „Hear me”.

Źródło: materiały prasowe

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →