Detroit traci swoją legendę – Aarona-Carla

News

Zaledwie tydzień po zdiagnozowaniu raka, legenda z Detroit - Aaron-Carl umiera w szpitalu

Aaron-Carl Ragland nagrał swoje pierwsze demo w 1996 roku i dał je „Mad” Mike Banksowi, jednemu z członków kolektywu Underground Resistance. Wkrótce po tym Aaron-Carl podpisał kontrakt z wytwórnią Soul City – sublabelem UR i tym samym rozpoczął swoją długą muzyczną przygodę. Od tamtego czasu artysta wydał kilka znakomitych numerów i remixów m.in. dla Metroplex, Kompakt, Ovum czy też Rebirth.

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Kilka dni temu Aaron-Car na swojej oficjalnej stronie przekazał wszystkim fanom bardzo smutną wiadomość.

 

„Jestem pewien, że już wiecie o tym, ale chciałem się upewnić, że usłyszycie to ode mnie, a nie z jakieś strony internetowej. Musiałem odwołać swoje europejskie tournee i spędzić kilka tygodni w szpitalu – teraz już wiemy dlaczego. W czwartek, 23 września 2010 roku oficjalnie rozpoznano u mnie raka. Lekarze znaleźli u mnie komórki rakowe w płynie, który pobrano z płuc. W ciagu najbliżych kilku dni wrócę do szpitala, aby dowiedzieć się jakiego rodzaju mam chłoniaka, w jakim jest stadium rozwoju, dzięki czemu będziemy wiedzieć jak mam się leczyć.

 

 

Przekonałem lekarzy żeby pozwolili mi wrócić do domu. Chciałem spędzić czas z rodziną i przyjaciółmi, w moim własnym domu. Nie zamierzam się przemęczać – chcę poczuć się lepiej, ale nie zamierzam leżeć na szpitalnym łóżku. Wykończyłoby mnie to psychicznie. Ludzie często mnie odwiedzali, ale kiedy nikogo nie było – bałem się.

 

Ci, którzy mnie znają wiedzą, że jestem wojownikiem. Niemal przez całe moje życie musiałem walczyć. Przyznam szczerze, że jest to najbardziej przerażająca rzecz, z którą przyszło mi walczyć. Ja. Rak. Wow…”

 

Niestety wczoraj, 30 września 2010 roku, we wczesnych godzinach porannych Aaron-Carl zmarł. Jak podaje agencja W.A.R.M.T.H. International:

 

„Z wielkim żalem i ciężkim sercem musimy ogłosić, że dziś rano odszedł od nas przedwcześnie Aaron-Carl. W tym trudnym czasie wspieramy przede wszystkim Mela i jego dwóch chłopców. Jeśli ktokolwiek z Was chcę się skontaktować z Melem, możecie pisać do niego na adres [email protected] Wielki talent, dobry przyjaciel, brat, legenda. AC, będzie nam tu Ciebie na prawdę brakować.”

 Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →