Ibiza 2009 – rozkład jazdy
Do wyjazdu na 'białą wyspę' zachęcać Was szczególnie nie musimy. Sprawdziliśmy za to line-upy największych klubów Ibizy - zobaczcie co szykuje swoim podopiecznym.
Jeśli wybieracie się na Ibizę w tym roku, poniżej możecie sprawdzić rozkłady jazdy największych jej klubów: Amnesii, Space, Pacha, Privilege, Es Paradis i Eden. Czeka Was moc atrakcji przy muzyce granej przez największych i najsławniejszych dj’ów naszego globu. Czekamy na relacje i fotki, tymczasem przedstawiamy Przewodnik po Ibizie AD 2009!
_______________________________________________________________________________
Amnesia
LIPIEC | SIERPIEŃ | WRZESIEŃ
_______________________________________________________________________________
LIPIEC
______________________________________________________________________________
03.07.2009 – Made In Italy / People From Ibiza
Main Room: Made In Italy: Mar-t, Anja Schneider, Cirillo
Terrace: People From Ibiza: Les Schmitz, Caal Smile, Special Guests
04.07.2009 – Matinee Ibiza
Main Room: J. Louis, Taito Tikaro
Terrace: Andre Vicenzzo, Paco Maroto
05.07.2009 – Espuma / Contact
Main Room: Les Schmitz, Caal Smile
Terrace: Kurd Maverick, Brian Cross, Caal Smile
06.07.2009 – Cocoon Ibiza 2009
Main Room: Sven Väth, Onur Özer
Terraze: Ricardo Villalobos, Luciano, C-rock
07.07.2009 – Armada / Release Yourself
Main Room: Armin Van Buuren, Remy
Terrace: Roger Sanchez, Laidback Luke
08.07.2009 – Espuma / La Troya
Main Room: Les Schmitz, Caal Smile
09.07.2009 – Cream Ibiza Album Launch Party
Main Room: Ferry Corsten, Eddie Halliwell, Sander Van Doorn, Adam Sheridan
Mixmag Terrace: Dave Spoon, Chris Lake, Yousef, Arno Cost
10.07.2009 – Made In Italy / People From Ibiza
Main Room: Made In Italy: Mar-t, Martin Buttrich (live), Betoko
Terrace: People From Ibiza: Les Schmitz, Caal Smile, Special Guests
11.07.2009 – Matinee Ibiza
Main Room: J. Louis, Taito Tikaro
Terrace: Andre Vicenzzo, Paco Maroto, Jordi Lights, Toni Bass
12.07.2009 – Espuma / Contact
Main Room: Les Schmitz, Caal Smile
Terrace: Antoine Clamaran, Brian Cross, Caal Smile
13.07.2009 – Cocoon Ibiza 2009
Main Room: Sven Väth, André Galluzzi
Terraze: Ricardo Villalobos, Raresh, Umho
14.07.2009 – Armada / Release Yourself
Main Room: Armin Van Buuren, Por Confirmar
Terrace: Roger Sanchez
15.07.2009 – Espuma / La Troya
Main Room: Les Schmitz + Caal Smile
16.07.2009 – Cream Ibiza
Main Room: Paul Van Dyk, Michael Burian, Adam Sheridan
Mixmag Terrace: Hosted By Annie Mac Presents: Diplo, Annie Mac, Boy 8 Bit, Andy Mac
17.07.2009 – Made In Italy / People From Ibiza
Main Room: Made In Italy: Mar-t, Steve Bug, Alex Celler
Terrace: People From Ibiza: Les Schmitz, Caal Smile + Special Guests
18.07.2009 – Matinee Ibiza
Main Room: J. Louis + Andre Vicenzzo
Terrace: Taito Tikaro + Paco Maroto
19.07.2009 – Espuma / Contact
Main Room: Les Schmitz + Caal Smile
Terrace: Kurd Maverick + Brian Cross + Caal Smile
20.07.2009 – Cocoon Ibiza 2009
Main Room: Dubfire + Radio Slave
Terraze: Loco Dice + Luciano + Arian
21.07.2009 – Armada / Release Yourself
Main Room: Armin Van Buuren + Glenn Morrison
Terrace: Roger Sanchez
22.07.2009 – Espuma / La Troya
Main Room: Les Schmitz + Caal Smile
23.07.2009 – Cream Ibiza: Ferry Corsten Presents Twice In A Blue Moon Album Launch Party
Main Room: Ferry Corsten + Eddie Halliwell + Sander Van Doorn + Filo & Peri
Mixmag Terrace: Hernan Cattaneo + Dave Spoon + Chris Lake + Arno Cost
24.07.2009 – Made In Italy / People From Ibiza
Main Room: Made In Italy: Mar-t + Giuliano Veronese + Ralf
Terrace: People From Ibiza: Mar-t + Les Schmitz + Caal Smile
25.07.2009 – Matinee Ibiza
Main Room: J. Louis + Taito Tikaro
Terrace: Andre Vicenzzo + Paco Maroto
26.07.2009 – Espuma / Contact
Main Room: Les Schmitz + Caal Smile
Terrace: Antoine Clamaran + Seb Fontaine + Brian Cross + Caal Smile
27.07.2009 – Cocoon Ibiza 2009
Main Room: Sven Väth + Joris Voorn (live)
Terraze: Onur Özer + Tobi Neumann + Mar-t
28.07.2009 – Armada / Release Yourself
Main Room: Armin Van Buuren + Glenn Morrison
Terrace: Roger Sanchez + Tom Stephan
29.07.2009 – Espuma / La Troya
Main Room: Les Schmitz + Caal Smile
Terrace: Djs Por Confirmar
30.07.2009 – Cream Ibiza
Main Room: Paul Van Dyk + Ferry Corsten + Adam Sheridan
Mixmag Terrace: Sasha + Hernan Cattaneo + Anthony Probyn + Sean Hughes
31.07.2009 – Made In Italy / People From Ibiza
Main Room: Made In Italy: Mar-t + Martin Buttrich (live)
Terrace: People From Ibiza: Les Schmitz + Caal Smile + Special Guests
______________________________________________________________________________
SIERPIEŃ
______________________________________________________________________________
01.08.2009 – Matinee Ibiza
Main Room: J. Louis + Taito Tikaro + Andre Vicenzzo
Terrace: Paco Maroto + G. Martin + Flavio
02.08.2009 – Espuma / Contact
Main Room: Les Schmitz + Caal Smile
Terrace: Kurd Maverick + Brian Cross + Caal Smile
03.08.2009 – Cocoon Ibiza 2009
Main Room: Sven Väth + Frank Lorber
Terraze: Richie Hawtin + Josh Wink
04.08.2009 – Armada / Release Yourself
Main Room: Armin Van Buuren + Markus Schulz
Terrace: Roger Sanchez
05.08.2009 – Espuma / La Troya
Main Room: Les Schmitz + Caal Smile
06.08.2009 – Cream Ibiza
Main Room: Paul Van Dyk + Sander Van Doorn + Gareth Wyn
Mixmag Terrace: Sasha + Nick Warren + Brian Cross + Andy Woods
07.08.2009 – Made In Italy / People From Ibiza
Main Room: Made In Italy: Mar-t + Ralf + Davide Squillace
Terrace: People From Ibiza: Les Schmitz + Caal Smile + Special Guests
08.08.2009 – Matinee Ibiza
Main Room: J. Louis + Taito Tikaro
Terrace: Andre Vicenzzo + Paco Maroto
09.08.2009 – Espuma / Contact
Main Room: Les Schmitz + Caal Smile
Terrace: Antoine Clamaran + Seb Fontaine + Brian Cross
10.08.2009 – Cocoon Ibiza 2009
Main Room: Sven Väth + Dubfire
Terraze: Loco Dice + Marco Carola
11.08.2009 – Armada / Release Yourself
Main Room: Armin Van Buuren (8 Hrs Set)
Terrace: Roger Sanchez + Laidback Luke
12.08.2009 – Espuma / La Troya
Main Room: Les Schmitz + Caal Smile
13.08.2009 – Cream Ibiza
Main Room: Paul Van Dyk + Eddie Halliwell + John O’callaghan
Mixmag Terrace: Dave Spoon + Arno Cost + Ben Santiago
14.08.2009 – Made In Italy / People From Ibiza
Main Room: Made In Italy: Mar-t + Ellen Allien
Terrace: People From Ibiza: Les Schmitz + Caal Smile + Special Guests
15.08.2009 – Matinee Ibiza
Main Room: J. Louis + Taito Tikaro
Terrace: Andre Vicenzzo + Enrico Arghentini
16.08.2009 – Espuma / Contact
Main Room: Les Schmitz + Caal Smile
Terrace: Kurd Maverick + Mar-t (special House Set) + Les Schmitz
17.08.2009 – Cocoon Ibiza 2009
Main Room: Sven Väth + Jacek Sienkiewicz
Terraze: Raresh + Chris Tietjen + Marcus Fix
18.08.2009 – Armada / Release Yourself
Main Room: Armin Van Buuren + Jerome Isma-ae
Terrace: Roger Sanchez
19.08.2009 – Espuma / La Troya
Main Room: Les Schmitz + Caal Smile
Terrace: Djs Por Confirmar
20.08.2009 – Cream Ibiza
Main Room: Paul Van Dyk + Giuseppe Ottaviani + Adam Sheridan + Sied Van Riel
Mixmag Terrace: Hosted By Annie Mac Presents: Annie Mac + Andy Mac + More To Be Announced
21.08.2009 – Made In Italy / People From Ibiza
Main Room: Made In Italy: Mar-t + Satoshi Tomiie
Terrace: People From Ibiza: Les Schmitz + Caal Smile + Special Guests
22.08.2009 – Matinee Ibiza
Main Room: J. Louis + Taito Tikaro
Terrace: Andre Vicenzzo + Paco Maroto
23.08.2009 – Espuma / Contact
Main Room: Les Schmitz + Caal Smile
Terrace: Antoine Clamaran + Seb Fontaine + Brian Cross + Caal Smile
24.08.2009 – Cocoon Ibiza 2009
Main Room: Marco Carola + Karotte
Terraze: Sven Väth + Reboot (live)
25.08.2009 – Armada / Release Yourself
Main Room: Armin Van Buuren + Markus Schulz
Terrace: Roger Sanchez
26.08.2009 – Espuma / La Troya
Main Room: Les Schmitz + Caal Smile
Terrace: Djs Por Confirmar
27.08.2009 – Cream Ibiza: Ferry Corsten Presents Twice In A Blue Moon Album Launch Party
Main Room: Ferry Corsten + Eddie Halliwell + John O’callaghan + Lange
Mixmag Terrace: Dave Spoon + Sebastien Leger + Arno Cost + Ben Santiago
29.08.2009 – Matinee Ibiza
Main Room: J. Louis + Taito Tikaro
Terrace: Andre Vicenzzo + Paco Maroto + Jordi Lights + Toni Bass
30.08.2009 – Espuma / Contact
Main Room: Les Schmitz + Caal Smile
Terrace: Kurd Maverick + Mar-t (special House Set) + Caal Smile
31.08.2009 – Cocoon Ibiza 2009
Main Room: Sven Väth + Cassy
Terraze: Ricardo Villalobos + Zip + Guillaume & The Coutu Dumonts (live)
______________________________________________________________________________
WRZESIEŃ
______________________________________________________________________________
01.09.2009 Armada / Release Yourself
Main Room: Armin Van Buuren + Blake Jarrell
Terrace: Roger Sanchez + Tom Stephan
02.09.2009 Espuma / La Troya
Main Room: Les Schmitz + Caal Smile
Terrace: Djs Por Confirmar
03.09.2009 Cream Ibiza
Main Room: Paul Van Dyk + Giuseppe Ottaviani + Gareth Wyn + Sied Van Riel
Mixmag Terrace: Eric Prydz + John Dahlbäck + Sebastien Leger + Anthony Probyn
04.09.2009 Made In Italy / People From Ibiza
Main Room: Made In Italy: Mar-t + Jay Jaze + Michel Cleis
Terrace: People From Ibiza: Les Schmitz + Caal Smile + Special Guests
05.09.2009 Matinee Ibiza
Main Room: J. Louis + Andre Vicenzzo + Guy Williams + Oliver Lang
Terrace: Paco Maroto + Enrico Arghentini
06.09.2009 Espuma / Contact
Main Room: Les Schmitz + Caal Smile
Terrace: Antoine Clamaran + Seb Fontaine + Brian Cross
07.09.2009 Cocoon Ibiza 2009
Main Room: Sven Väth + Tiefschwarz
Terraze: Loco Dice + Dorian Paic + Federico Molinari
08.09.2009 Armada / Release Yourself
Main Room: Armin Van Buuren + Remy + Blake Jarrell
Terrace: Roger Sanchez
09.09.2009 Espuma / La Troya
Main Room: Les Schmitz + Caal Smile
10.09.2009 Cream Ibiza
Main Room: Ferry Corsten + Sander Van Doorn + Adam Sheridan + Sied Van Riel
Mixmag Terrace: Hosted By Annie Mac Presents: Annie Mac + Ben Santiago + More To Be Announced
11.09.2009 Made In Italy / People From Ibiza
Main Room: Made In Italy: Mar-t + Ellen Allien + Betoko
Terrace: People From Ibiza: Les Schmitz + Caal Smile + Special Guests
12.09.2009 Matinee Ibiza
Main Room: J. Louis + Taito Tikaro
Terrace: Andre Vicenzzo + Paco Maroto
13.09.2009 Espuma / Contact
Main Room: Les Schmitz + Caal Smile
Terrace: Kurd Maverick + Mar-t (special House Set) + Caal Smile
14.09.2009 Cocoon Ibiza 2009
Main Room: Sven Väth + Nick Curly
Terraze: Ricardo Villalobos + Dj Sneak
15.09.2009 Armada / Release Yourself: Closing Party
Main Room: Markus Schulz (8 Hour Set)
Terrace: Roger Sanchez
16.09.2009 Espuma / La Troya
Main Room: Les Schmitz + Caal Smile
17.09.2009 Cream Ibiza
Main Room: Ferry Corsten + Eddie Halliwell + Sander Van Doorn + John O’callaghan
Mixmag Terrace: Hosted By Annie Mac Presents: Simian Mobile Disco + Annie Mac + Andy Mac
18.09.2009 Made In Italy / People From Ibiza: Closing Party 2009
Main Room: Made In Italy: Mar-t + Davide Squillace
Terrace: People From Ibiza: Les Schmitz + Caal Smile + Special Guests
19.09.2009 Matinee Ibiza
Main Room: J. Louis + Taito Tikaro
Terrace: Andre Vicenzzo + G. Martin
20.09.2009 Espuma / Contact: Closing Party
Main Room: Les Schmitz + Caal Smile
Terrace: Antoine Clamaran + Brian Cross + Caal Smile
21.09.2009 Cocoon Ibiza 2009: M-nus Present
Main Room: Richie Hawtin + Gaiser (live)
Terraze: Magda + Barem + Click Box (live)
23.09.2009 Espuma / La Troya
Main Room: Les Schmitz + Caal Smile
24.09.2009 Cream Ibiza Closing Party
Main Room: Paul Van Dyk + Eddie Halliwell + Gareth Wyn
Mixmag Terrace: Sasha + John Dahlbäck + Anthony Probyn + Sean Hughes
26.09.2009 Matinee Ibiza
Main Room: J. Louis + Taito Tikaro
Terrace: Andre Vicenzzo + Paco Maroto
28.09.2009 Cocoon Ibiza 2009: Closing Party
Main Room: Sven Väth + Loco Dice
Terraze: Ricardo Villalobos + Luciano + Zip
30.09.2009 Espuma / La Troya: Closing Party
Main Room: Les Schmitz + Caal Smile
_______________________________________________________________________________
Space
LIPIEC | SIERPIEŃ | WRZESIEŃ
_______________________________________________________________________________
LIPIEC
______________________________________________________________________________
04.07.2009 Hed Kandi
Andy Warburton + Jim Breese + The Lovely Laura On Sax + Pav On Percussion + Greg Myers
Nu Disco Room: Idjut Boys
05.07.2009 We Love Sundays
Jeff Mills + James Zabiela (exclusive Resident) + Dj Hell + Layo & Bushwacka! + The Juan Maclean + Alfredo + Andy Baxter + Andy Carrol + Ben Korbel + David Phillips + Jamie Fat Neck + Jason Bye + Jem Haynes + Jon Howell + Leo Belchetz + Lord Anthony + Paul Woolford + Ryan O’gorman + Simon Baker & Robert Dietz + Smokin Jo + Spencer Parker
06.07.2009 Mondays Calling
Jonathan Ulysses + Camilo Franco + Deep Josh + Paul Darey + Oriol Calvo + Oscar Colorado + Aleksia + Steven Lee
07.07.2009 Carl Cox: Opening Party
Carl Cox + Pendulum (dj Set) + John Digweed + James Lavelle + Simi
09.07.2009 Be
Tom Novy + Wally LÓpez + Elio Riso + Space Djs
11.07.2009 Hed Kandi
David Dunne + Ian C On Percussion + The Lovely Laura On Sax + Carl Hanaghan + Pa By Peyton + Greg Myers
Nu Disco Room: Ashley Beedle
12.07.2009 We Love Sundays
Steve Lawler + Crookers + Jesse Rose & Heidi (b2b) + Streetlife Djs + Hercules & Love Affair (andy Butler Dj Set) + Serge Santiago + Alex Wolfenden + Alfredo + Andy Carrol + B! (beezwax) + Ben Korbel + Camilo Franco + David Phillips + Foamo + Ian Blevins + Jason Bye + Jem Haynes + Jonathan Grey + Jonathan Ulysses + Jose Maria Ramon + Mr Doris + Oriol Calvo + Oscar Cano + Oscar Colorado + Paul Darey + Raffertie + Reche + Riton + Scott Martin
13.07.2009 Mondays Calling
Jonathan Ulysses + Camilo Franco + Deep Josh + Paul Darey + Oriol Calvo + Oscar Colorado + Aleksia + Cesar Del Rio
14.07.2009 Carl Cox
Carl Cox + Umek + Dubfire + Elio Riso + Fiore
16.07.2009 Be
Tommy Four Seven + Adam Beyer + Chris Liebing + Tom Novy + Wally LÓpez + Elio Riso + Guy Gerber + Oscar Cano + Jose Maria RamÓn + Remo + Lewis Ryder
18.07.2009 Hed Kandi
John Jones + Ian C On Percussion + The Lovely Laura On Sax + Dj Sarah Louise + Greg Myers + Pa By Shena
Nu Disco Room: The Unabombers
19.07.2009 We Love Sundays
James Zabiela + Tiefschwarz + Paul Woolford + Busy P & Dj Mehdi + Ben Watt + Cagedbaby + Alfredo + Andy Baxter + Andy Carrol + Appleblim + Ben Korbel + Camilo Franco + David Phillips + Deep Josh + Ian C + Jason Bye + Jem Haynes + Jon Howell + Jonathan Ulysses + Jose Maria Ramon + Kissy Sell Out + Lottie + Mat Playford + Oriol Calvo + Oscar Cano + Oscar Colorado + Pbr Streetgang + Paul Darey + Reche + Ryan O’gorman + Scott Martin
20.07.2009 Mondays Calling
Jonathan Ulysses + Camilo Franco + Deep Josh + Paul Darey + Oriol Calvo + Oscar Colorado + Aleksia + David Herrera + Xavi Beat
21.07.2009 Carl Cox
Carl Cox + Sasha + Jon Rundell + Kevin Saunderson + Inner City (live) + Pako S
23.07.2009 Be
Mathew Jonson (live) + Chris Liebing + Tom Novy + Wally LÓpez + Elio Riso + Guy Gerber + Oscar Cano + Jose Maria RamÓn + Remo + Lewis Ryder
25.07.2009 Hed Kandi
Andy Norman + Ian C On Percussion + The Lovely Laura On Sax + Sam Cannon + Pa By Peyton + Greg Myers
Nu Disco Room: Kris Menace
26.07.2009 We Love Sundays
Hot Chip (felix & Al Dj Set) + Steve Lawler + Felix Da Housecat + Dj Pierre + Layo & Bushwacka! + Abe Duque (live) + Aleksia + Alex Wolfenden + Alfredo + Andy C + Ben Korbel + Camilo Franco + Colin Peters + David Phillips + Ewan Pearson + Foamo + Jason Bye + Jem Haynes + Jonathan Grey + Mo Nunez + Mr Doris + Oriol Calvo + Oscar Cano + Oscar Colorado + Paul Darey + Paul Woolford + Reche + Scott Martin + Smut + Yousef
27.07.2009 Mondays Calling
Jonathan Ulysses + Camilo Franco + Deep Josh + Paul Darey + Oriol Calvo + Oscar Colorado + Aleksia + Stefano Noferini
28.07.2009 Carl Cox
Carl Cox + Moby + Dj Marky + Carita + Simi
30.07.2009 Be
Oliver Huntemann + Chris Liebing + Tom Novy + Wally LÓpez + Elio Riso + Guy Gerber + Oscar Cano + Jose Maria RamÓn + Remo + Lewis Ryder
______________________________________________________________________________
SIERPIEŃ
______________________________________________________________________________
01.08.2009 Hed Kandi
Phil Faversham + Wez Clarke + Ian C On Percussion + The Lovely Laura On Sax + Greg Myers
02.08.2009 We Love Sundays
James Zabiela + Simian Mobile Disco + Carl Craig + Dj Hell + Smokin Jo + Agnes + Alex Taylor + Alfredo + Andy Baxter + Andy Carrol + Ben Korbel + David Phillips + Dixon + Ian Blevins + Jason Bye + Jem Haynes + Jonathan Ulysses + Jug + Mark Henning + Pbr Streetgang + Ryan O’gorman
03.08.2009 Mondays Calling
Jonathan Ulysses + Camilo Franco + Deep Josh + Paul Darey + Oriol Calvo + Oscar Colorado + Aleksia + Stefano Noferini
04.08.2009 Carl Cox
Carl Cox + Roni Size + Joel Mull + Nic Fanciulli + Monika Kruse + Carita
06.08.2009 Be
Ben Klock + Chris Liebing + Tom Novy + Wally LÓpez + Elio Riso + Guy Gerber + Oscar Cano + Jose Maria RamÓn + Remo + Lewis Ryder
08.08.2009 Hed Kandi
David Dunne + Dean Rigg + Ian C On Percussion + The Lovely Laura On Sax + Tara Mcdonald + Greg Myers
Nu Disco Room: Aeroplane
09.08.2009 We Love Sundays: Wall Of Sound 15th Anniversary
Grace Jones (full Live Show) + David Guetta + James Zabiela + Aeroplane + Alex Taylor + Alex Wolfenden + Alfredo + Andy C + Ben Korbel + David Phillips + Foamo + James Furness + Jason Bye + Jem Haynes + Jon Howell + Lottie + Mark James + Nu Northern Soul + Ocelot + Paul Woolford + Pete Gooding + Serge Santiago + Tiefschwarz
10.08.2009 Mondays Calling
Jonathan Ulysses + Camilo Franco + Deep Josh + Paul Darey + Oriol Calvo + Oscar Colorado + Aleksia + Steven Lee
11.08.2009 Carl Cox
Carl Cox + Plump Djs + Dj Lucca + Green Velvet + Tom Pooks + Pako S
13.08.2009 Be
Speedy J + Chris Liebing + Tom Novy + Wally LÓpez + Elio Riso + Guy Gerber + Oscar Cano + Jose Maria RamÓn + Remo + Lewis Ryder
15.08.2009 Hed Kandi
Andy Warburton + Ian C On Percussion + The Lovely Laura On Sax + Sam Cannon + Tara Mcdonald + Greg Myers
Nu Disco Room: Greg Wilson
16.08.2009 We Love Sundays
The Chemical Brothers + James Zabiela + Dimitri From Paris + Jeff Mills + Alex Tayloer + Alfredo + Andy Baxter + Andy Carrol + Ben Korbel + Colin Peters + David Phillips + Ivan Smagghe + Jason Bye + Jem Haynes + Martin Buttrich (live) + Nic Fanciulli + Nu Northern Soul + Paul Woolford + Ryan O’gorman + Scott Martin + Smokin Jo + Suzee Q
17.08.2009 Mondays Calling
Jonathan Ulysses + Camilo Franco + Deep Josh + Paul Darey + Oriol Calvo + Oscar Colorado + Aleksia + Plastik Funk & 2 Elements
18.08.2009 Carl Cox
Carl Cox + Josh Wink + Steve Mulder + Andy C + Ferhat Albayrak + Carita
20.08.2009 Be
Radio Slave + Chris Liebing + Tom Novy + Wally LÓpez + Elio Riso + Guy Gerber + Oscar Cano + Jose Maria RamÓn + Remo + Lewis Ryder
22.08.2009 Hed Kandi
Wez Clarke + Ian C On Percussion + The Lovely Laura On Sax + Steven Quarre + Pa By Peyton + Greg Myers
Nu Disco Room: Aeroplane
23.08.2009 We Love Sundays
Miss Kittin + Steve Lawler + Paul Woolford + Busy P & Dj Mehdi + Zombie Nation (live) + Alex Smoke (live) + Alex Taylor + Alex Wolfenden + Alfredo + Andy C + Ben Korbel + David Phillips + Foamo + Jason Bye + Jem Haynes + Jonathan Grey + Jonathan Ulysses + Mo Nunez + Mr Doris + Park Ranger & Solid Gold + Riton + Rob Roar
24.08.2009 Mondays Calling
Jonathan Ulysses + Camilo Franco + Deep Josh + Paul Darey + Oriol Calvo + Oscar Colorado + Aleksia + Stefano Noferini
25.08.2009 Carl Cox
Norman Cook + Kissy Sell Out + Carita + Yousef + Dave Spoon + Mark Knight + Fiore
27.08.2009 Be
Dubfire + Umek + Chris Liebing + Tom Novy + Wally LÓpez + Elio Riso + Guy Gerber + Oscar Cano + Jose Maria RamÓn + Remo + Lewis Ryder
29.08.2009 Hed Kandi
Wez Clarke + Ian C On Percussion + The Lovely Laura On Sax + Steven Quarre + Pa By Peyton + Greg Myers
Nu Disco Room: Sidechains
30.08.2009 We Love Sundays
Felix Da Housecat + Radio Slave + Boys Noize + Paul Woolford + Layo + Nic Fanciulli + Alex Taylor + Alfredo + Andy C + Ben Korbel + David Phillips + Deepgroove + Funkagenda + Jason Bye + Jem Haynes + Leo Belchetz & Beccy Grierson + Lord Anthony + Mat Playford + Pier Bucci (live) + Ryan O’gorman + Scott Martin + Serge Santiago
31.08.2009 Mondays Calling
Jonathan Ulysses + Camilo Franco + Deep Josh + Paul Darey + Oriol Calvo + Oscar Colorado + Aleksia + Steven Lee
______________________________________________________________________________
WRZESIEŃ
______________________________________________________________________________
01.09.2009 Carl Cox
Sasha & John Digweed + Alex Metric + Adam Freeland + Cristian Varela + Pako S
03.09.2009 Be
Chris Liebing (special Set) + Tom Novy + Wally LÓpez + Elio Riso + Guy Gerber + Oscar Cano + Jose Maria RamÓn + Remo + Lewis Ryder
05.09.2009 Hed Kandi
Luke Neville + Colin Airey + Ian C On Percussion + Greg Myers + Trav On Sax
Nu Disco Room: Lifelike
06.09.2009 We Love Sundays
Carl Craig & Derrick May (b2b) + Joris Voorn (live) + Metro Area + James Zabiela + Ivan Smagghe + Steve Lawler + Alex Wolfenden + Alfredo + Andy Carrol + Ben Korbel + Ben Watt + Colin Peters + David Phillips + Foamo + Jaime Fiorito + Jason Bye + Jem Haynes + Jon Howell + Mo Nunez + Mr Doris + Paul Woolford + Scott Martin + Smiggy
07.09.2009 Mondays Calling
Jonathan Ulysses + Camilo Franco + Deep Josh + Paul Darey + Oriol Calvo + Oscar Colorado + Aleksia + David Herrera
08.09.2009 Carl Cox
Carl Cox + Ltj Bukem + Nicole Moudaber + Bushwacka! + Pako S
10.09.2009 Be
Tom Novy + Wally LÓpez + Elio Riso + Oscar Cano + Jose Maria RamÓn
12.09.2009 Hed Kandi
Andrew Daniels + Ian C On Percussion + The Lovely Laura On Sax + Dj Sarah Louise + Greg Myers
13.09.2009 We Love Sundays
2 Many Djs + Hot Chip (felix & Al Dj Set) + Claude Vonstroke + James Zabiela + Dj Hell + Smokin Jo + Alfredo + Andy Carrol + Ben Korbel + David Phillips + Ian Blevins + Jaime Fiorito + Jason Bye + Jem Haynes + Jon Howell + Kathy Diamond + La Pena Pres. Einzelkind & Kia + Matty J + Paul Woolford + Phoreski + Ryan O’gorman + Scott Martin + Soft Rocks
14.09.2009 Mondays Calling
Jonathan Ulysses + Camilo Franco + Deep Josh + Paul Darey + Oriol Calvo + Oscar Colorado + Aleksia + Steven Lee
15.09.2009 Carl Cox
Carl Cox + The Glimmers + Loco Dice + Satoshi Tomiie + Pako S
17.09.2009 Be
Tom Novy + Wally LÓpez + Elio Riso + Oscar Cano + Jose Maria RamÓn
19.09.2009 Hed Kandi: Closing Party
Jamie Richards + Ian C On Percussion + The Lovely Laura On Sax + Steven Quarre + Tara Mcdonald + Greg Myers
Nu Disco Room: Aeroplane
20.09.2009 We Love Sundays
Felix Da Housecat + Steve Lawler + Dj Pierre + Brodinski + Ben Watt + Ralph Lawson + Alex Wolfenden + Alfredo + Andy C + Ben Korbel + Colin Peters + David Phillips + Foamo + Iain Taylor + Jason Bye + Jem Haynes + Johnno Burgess + Mync Project + Paul Woolford + Scott Martin
22.09.2009 Carl Cox: Closing Party
Carl Cox + goście
24.09.2009 Be
Tom Novy + Wally LÓpez + Elio Riso + Oscar Cano + Jose Maria RamÓn
27.09.2009 We Love Sundays: Closing Party
2 Many Djs + David Guetta + Jeff Mills + James Zabiela + Hot Chip (felix & Al Dj Set) + Rob Da Bank + Alfredo + Andy Baxter + Andy Carrol + Ben Korbel + Coley + David Phillips + Dj Mag Comp Winner + Ian Blevins + Jamie Fat Neck + Jamie Jones & Clive Henry + Jason Bye + Jem Haynes + Jon Howell + Jonathan Grey + Jonathan Ulysses + Mr Doris + Paul Mogg + Paul Woolford + Ryan O’gorman + Smokin Jo
_______________________________________________________________________________
Pacha
LIPIEC | SIERPIEŃ | WRZESIEŃ
_______________________________________________________________________________
LIPIEC
______________________________________________________________________________
03.07.2009 Pure Pacha – Toolroom Night
Mark Knight + Benny Benassi + Ángel Linde
Global Room: Mo Funk + Andy Baxter
04.07.2009 Defmix In The House
David Morales + The Martinez Brothers + Aaron Ross
Global Room – Fiasco: Andy Baxter + Mo Funk
05.07.2009 Flower Power
Global Room – Pacha Classics: Sebastián Gamboa + Ángel Linde
06.07.2009 Swedish House Mafia
Axwell + Steve Angello + Sebastian Ingrosso + Sarah Main
Global Room – Global Sounds Opening Party: Andy Baxter + Mo Funk
07.07.2009 Flamingo Nights
Fedde Le Grand + Funkerman + Chus & Ceballos + Marcus Sonke Andy & Dorothy Sherman
Global Room – Retro: Paul Taylor + Matt Peverell
08.07.2009 Subliminal Sessions
Erick Morillo + Dirty South + Sarah Main
Global Room: Goldfish (live) + Tuccillo + Young Punx
09.07.2009 F*** Me, I’m Famous
David Guetta + Black Eyed Peas + Tuccillo
Global Room: Pachatronic: Andy Baxter + Neil Smallridge
10.07.2009 Pure Pacha
Sander Kleinenberg + Faithless + Goldfish (live) + Ángel Linde
Global Room: Maxi Jazz + Andy Baxter
11.07.2009 Defected In The House
Kenny Dope + Junior Jack & Kid Crème + Graham Sahara
Global Room – Fiasco: Mucho Muchacho + Zemo Akai Mpc (live)
12.07.2009 Pacha Classics
Paul Taylor + Sebastián Gamboa + Ángel Linde
Global Room – Ibiza Sonica Fm: Karlos Sense + Nacho Marco
13.07.2009 Swedish House Mafia
Steve Angello + Sebastian Ingrosso + Arno Cost & Norman Doray + Sarah Main
Global Room – Global Sounds: Andy Baxter + Mo Funk
14.07.2009 Flamingo Nights
Fedde Le Grand + Tocadisco + Moguai
Global Room – Retro: Paul Taylor + Andy Baxter
15.07.2009 Subliminal Sessions – I Love Miami
Erick Morillo + Oscar G + Patrick M + Ángel Linde
Global Room: Goldfish (live) + Tuccillo + Sneaky Sound System
16.07.2009 F*** Me, I’m Famous
David Guetta + Martin Solveig + Tuccillo
Global Room: Pachatronic: Andy Baxter + I-f
17.07.2009 Pure Pacha
Sander Kleinenberg + Calvin Harris + Rodrigo Ferrari
Global Room: Trevor Nelson + Andy Baxter
18.07.2009 Defected In The House
Bob Sinclar + Copyright + Steve Edwards (live) + Miss Divine
Global Room – Fiasco: La Bomba + José Luis + Dj Zorro
19.07.2009 Flower Power
Global Room – Pacha Classics: Sebastián Gamboa + Ángel Linde
20.07.2009 Swedish House Mafia
Axwell + Sebastian Ingrosso + Dirty South + Sarah Main
Global Room – Global Sounds: Andy Baxter + Mo Funk
21.07.2009 Flamingo Nights
Fedde Le Grand + John Dahlbäck + Camille Jones
Global Room – Retro: Paul Taylor + Matt Peverell
22.07.2009 Subliminal Sessions
Erick Morillo + Louie Vega + Richard Grey
Global Room: Goldfish (live) + Tuccillo + Cagedbaby
23.07.2009 F*** Me, I’m Famous
David Guetta + Laidback Luke + Sarah Main
Global Room: Pachatronic: Andy Baxter + Dave Phillips + Dan Tait
24.07.2009 Pure Pacha
Sander Kleinenberg + Paul Oakenfold + Dj Ouzo
Global Room: Trevor Nelson + Mucho Muchacho
25.07.2009 Defmix In The House
Frankie Knuckles + David Penn + Kiko Navarro
Global Room – Fiasco: Teddy O + Mucho Muchacho
26.07.2009 Pacha Classics
Paul Taylor + Sebastián Gamboa + Ángel Linde
Global Room – Ibiza Sonica Fm: Terry Lee Brown Jr + Ernesto Altés
27.07.2009 Swedish House Mafia
Steve Angello + Sharam + Kim Fai + Sarah Main
Global Room – Global Sounds: Teddy O + Mo Funk
28.07.2009 Flamingo Nights
Fedde Le Grand + Martin Solveig + John Dahlbäck + Ida Corr
Global Room – Retro: Paul Taylor + Matt Peverell
29.07.2009 Subliminal Sessions
Erick Morillo + Annie Mac + Abel
Global Room: Goldfish (live) + Tuccillo + Jorge Jaramillo
30.07.2009 F*** Me, I’m Famous
David Guetta + Tocadisco + Sarah Main
Global Room: Pachatronic: Andy Baxter + Milton Jackson
31.07.2009 Pure Pacha – Renaissance
Sander Kleinenberg + Trentemoller + Angel Linde
Global Room: Trevor Nelson + Andy Baxter
______________________________________________________________________________
SIERPIEŃ
______________________________________________________________________________
01.08.2009 Defected In The House
David Penn + Kenny Dope + Ultra Nate (live) + Phil Cheeseman
Global Room – Fiasco: Andy Baxter + Mo Funk
02.08.2009 Pacha Classics
Paul Taylor + Sebastián Gamboa + Ángel Linde
Global Room – Ibiza Sonica Fm: Jimpster + Igor Marijuan + Cris44
03.08.2009 Swedish House Mafia
Axwell + Steve Angello + Sebastian Ingrosso + Funkagenda + Sarah Main
Global Room – Global Sounds: Jodie Harsh + Ladyhawke + Mo Funk
04.08.2009 Flamingo Nights
Fedde Le Grand + Martin Solveig + John Dahlbäck + Ida Corr
Global Room – Retro: Paul Taylor + Andy Baxter
05.08.2009 Subliminal Sessions
Erick Morillo + Frankie Knuckles + Juan Diaz
Global Room: Goldfish (live) + Tuccillo + Sneaky Sound System
06.08.2009 F*** Me, I’m Famous
David Guetta + Chucki + Kelly Rowland + Chris Willis + Sarah Main
Global Room: Pachatronic: Andy Baxter + Jonty Skruff
07.08.2009 Pure Pacha
Sander Kleinenberg + Mark Knight
Global Room: Trevor Nelson + Andy Baxter
08.08.2009 Defmix In The House
David Morales + The Shapeshifters + Kiko Navarro
Global Room – Fiasco: Mucho Muchacho + Tony Touch
09.08.2009 Flower Power
Global Room – Pacha Classics: Sebastián Gamboa + Ángel Linde
10.08.2009 Swedish House Mafia
Axwell + Sebastian Ingrosso + Roog + Sarah Main
Global Room – Global Sounds: Dj Skream + Mo Funk
11.08.2009 Flamingo Nights
Fedde Le Grand + Martin Solveig + John Dahlbäck + Ida Corr
Global Room – Retro: Paul Taylor + Andy Baxter
12.08.2009 Subliminal Sessions
Erick Morillo + M. A. N. D. Y. + Andy Baxter
Global Room: Goldfish (live) + Tuccillo + Young Punx
13.08.2009 F*** Me, I’m Famous
David Guetta + Bob Sinclar + Sarah Main
Global Room: Pachatronic: Andy Baxter + If
14.08.2009 Pure Pacha
Sander Kleinenberg + Sharam + Goldfish (live) + Ángel Linde
Global Room: Trevor Nelson + Andy Baxter
15.08.2009 Defected In The House
Atfc + David Penn + Shovell (percussion) + Graham Sahara
Global Room – Fiasco: La Bomba + José Luis + Julián Mr M
16.08.2009 Pacha Classics
Paul Taylor + Sebastián Gamboa + Ángel Linde
Global Room – Ibiza Sonica Fm: Valentíon Huedo + Hofer 66
17.08.2009 Swedish House Mafia
Axwell + Steve Angello + Sarah Main
Global Room – Global Sounds: Andy Baxter + Mo Funk
18.08.2009 Flamingo Nights
Fedde Le Grand + Tocadisco + Moguai
Global Room – Retro: Paul Taylor + Matt Peverell
19.08.2009 Subliminal Sessions
Erick Morillo + Mark Knight + Richard Grey
Global Room: Goldfish (live) + Tuccillo + Cagedbaby
20.08.2009 F*** Me, I’m Famous
David Guetta + Martin Solveig + Sarah Main
Global Room: Pachatronic: Andy Baxter + Damien Wilson
21.08.2009 Pure Pacha
Sander Kleinenberg + Calvin Harris + Hector Romero
Global Room: Trevor Nelson + Mucho Muchacho
22.08.2009 Defmix In The House
Frankie Knuckles + The Shapeshifters + Graham Sahara
Global Room – Fiasco: Teddy O + Mucho Muchacho
23.08.2009 Flower Power
Global Room – Pacha Classics: Sebastián Gamboa + Ángel Linde
24.08.2009 Swedish House Mafia
Axwell + Steve Angello + Sebastian Ingrosso + Sarah Main
Global Room – Global Sounds: Teddy O + Mo Funk
25.08.2009 Flamingo Nights
Fedde Le Grand + Chus & Ceballos + Funkerman + Mitch
Global Room – Retro: Paul Taylor + Andy Baxter
26.08.2009 Subliminal Sessions
Erick Morillo + Juan Kidd + Mark Brown
Global Room: Goldfish (live) + Tuccillo + Sneaky Sound System
27.08.2009 F*** Me, I’m Famous
David Guetta + Laidback Luke + Sarah Main
Global Room: Pachatronic: Andy Baxter + Jimpster
28.08.2009 Pure Pacha
Justice + Cassius
Global Room: Trevor Nelson + Andy Baxter
29.08.2009 Defected In The House
Junior Jack & Kid Crème + Simon Dunmore + Shovell (percussion) + Graham Sahara
Global Room – Fiasco: Mucho Muchacho + Cooking Soul
30.08.2009 Pacha Classics
Sebastián Gamboa + Ángel Linde
Global Room – Ibiza Sonica Fm: Andy Wilson & Gioele Brizio
31.08.2009 Swedish House Mafia
Steve Angello + Sebastian Ingrosso + Dirty South + An21
Global Room – Global Sounds: Andy Baxter + Mo Funk
______________________________________________________________________________
WRZESIEŃ
______________________________________________________________________________
01.09.2009 Flamingo Nights
Fedde Le Grand + Frank Knight + Skai + Andy & Dorothy Sherman
Global Room – Retro: Paul Taylor + Matt Peverell
02.09.2009 Subliminal Sessions
Erick Morillo + Roog + Juan Díaz
Global Room: Goldfish (live) + Tuccillo + Jacobson
03.09.2009 F*** Me, I’m Famous
David Guetta + Tocadisco + Sarah Main
Global Room: Pachatronic: Andy Baxter + Jonty Skruff
04.09.2009 Pure Pacha
Sander Kleinenberg + Trentemoller + Aldrin
Global Room: Trevor Nelson + Andy Baxter
05.09.2009 Defmix In The House
David Morales + Atfc + Tuccillo
Global Room – Fiasco: Mucho Muchacho + Jru The Dope
06.09.2009 Pacha Classics
Sebastián Gamboa + Ángel Linde + Paul Taylor
07.09.2009 Swedish House Mafia
Sebastian Ingrosso + Dizzee Rascal + Sarah Main
08.09.2009 Flamingo Nights
Fedde Le Grand + Stereo Mcs (live) + Funkerman
Global Room – Retro: Paul Taylor + Andy Baxter
09.09.2009 Subliminal Sessions
Erick Morillo + M. A. N. D. Y. + Abel
Global Room: Goldfish (live) + Tuccillo + Jp Candela
10.09.2009 F*** Me, I’m Famous
David Guetta + Laidback Luke + Sarah Main
Global Room: Pachatronic: Andy Baxter + Alex Wolfenden
12.09.2009 Defected In The House
Junior Jack & Kid Crème + Dj Spen + Shovell (percussion)
19.09.2009 Defected In The House
Atfc + Copyright + Lisa Millett (live) + Shovell (percussion)
26.09.2009 Defected In The House
The Shapeshifters + Bob Sinclar + Simon Dunmore + Julie Mcknight (live) + Shovell (percussion)
_______________________________________________________________________________
Privilege
LIPIEC | SIERPIEŃ | WRZESIEŃ
_______________________________________________________________________________
LIPIEC
______________________________________________________________________________
03.07.2009 Supermartxé
Juanjo Martin + Vitti + Hugo Sánchez + Ab García + Michael Sánchez
04.07.2009 The Face Of Ibiza
Dj Oliver + Java + Baby Marcello (performance)
06.07.2009 Tiësto
Tiësto
08.07.2009 Meganite
Mainroom: Mauro Picotto + Felix KrÖcher + Technasia (live)
Cocoloco – Great Stuff Night: Gusgus Dj Set By President Bongo + RamÓn Tapia
09.07.2009 Monza Ibiza
Main Room: Alex Under (live) + Bruno Monteverde + Troy Pierce
Coco Loco: M. A. N. D. Y. + Nima Gorji
10.07.2009 Supermartxé
Juanjo Martin + Vitti + Hugo Sánchez + Ab García + Michael Sánchez
11.07.2009 The Face Of Ibiza
Dj Oliver + Java + Baby Marcello (performance)
13.07.2009 Tiësto
Tiësto
15.07.2009 Meganite
Mainroom: Mauro Picotto + Josh Wink + Gabry Fasano
Cocoloco: Dorian Paic + Curtis & Estrada (live) + Nerone
16.07.2009 Monza Ibiza
Main Room: Omar S + Barem + Johnny D (live)
Coco Loco: Marco Carola + Paco Osuna
17.07.2009 Supermartxé
Juanjo Martin + Vitti + Hugo Sánchez + Ab García + Michael Sánchez
18.07.2009 The Face Of Ibiza
Dj Oliver + Java + Baby Marcello (performance)
20.07.2009 Tiësto
Tiësto
22.07.2009 Meganite
Mainroom: Mauro Picotto + Paco Osuna + Davide Squillace
Cocoloco – Kazz Ema: Lauhaus + Julien Chaptal + Carola Pisaturo
23.07.2009 Monza Ibiza
Main Room: Michael Mayer + D’julz + Chronical Flakes (live)
Coco Loco: Valentino Kanzyani + Nicolas Lutz
24.07.2009 Supermartxé
Juanjo Martin + Vitti + Hugo Sánchez + Ab García + Michael Sánchez
25.07.2009 The Face Of Ibiza
Dj Oliver + Java + Baby Marcello (performance)
27.07.2009 Tiësto
Tiësto
29.07.2009 Meganite
Mainroom: Drumcode Night: Adam Beyer + Paul Ritch (live) + Ida Engberg
Cocoloco: Mauro Picotto + Praslea + Diego Ro-k
30.07.2009 Monza Ibiza
Main Room: Matthew Dear + Troy Pierce + Marc Houle (live)
Coco Loco: Konrad Black + Nima Gorji
31.07.2009 Supermartxé
Juanjo Martin + Vitti + Hugo Sánchez + Ab García + Michael Sánchez
______________________________________________________________________________
SIERPIEŃ
______________________________________________________________________________
01.08.2009 The Face Of Ibiza
Dj Oliver + Java + Baby Marcello (performance)
02.08.2009 Supermartxé: Closing Party
Juanjo Martin + Vitti + Hugo Sánchez + Ab García + Michael Sánchez
03.08.2009 Tiësto
Tiësto
05.08.2009 Meganite
Mainroom: Mauro Picotto + Christian Smith + John Selway
Cocoloco – Orbeat Night: Danilo Vigorito + Rino Cerrone + Uto Karem
06.08.2009 Monza Ibiza
Main Room: Audion (live) + Matthias Tanzmann + Bruno Monteverde
Coco Loco: Matt John + Manu-l
07.08.2009 Supermartxé
Juanjo Martin + Vitti + Hugo Sánchez + Ab García + Michael Sánchez
08.08.2009 The Face Of Ibiza
Dj Oliver + Java + Baby Marcello (performance)
10.08.2009 Tiësto
Tiësto
12.08.2009 Meganite: Anniversary
Mainroom: Mauro Picotto + Markantonio & Joseph Capriati + Lutzenkirchen (live)
Cocoloco: Gabry Fasano + Claudio Coccoluto + Kazz Ema Presents 2000 And One Special!
13.08.2009 Monza Ibiza
Main Room: Dandy Jack (live) + Monica Kruse + Barem
Coco Loco: Federico Molinari + Livio & Roby
14.08.2009 Supermartxé
Juanjo Martin + Vitti + Hugo Sánchez + Ab García + Michael Sánchez
15.08.2009 The Face Of Ibiza
Dj Oliver + Java + Baby Marcello (performance)
17.08.2009 Tiësto
Tiësto
19.08.2009 Meganite
Mainroom: Mauro Picotto + Adam Beyer + Riccardo Ferri (live)
Cocoloco: Oslo Night: Federico Molinari + Nekes
20.08.2009 Monza Ibiza: 5 Years Monza
Main Room: Matthew Jonson (live) + Tobi Neumann + Shinedoe (tbc)
Coco Loco: Masomenos (live) + Dorian Paic + Vera
21.08.2009 Supermartxé
Juanjo Martin + Vitti + Hugo Sánchez + Ab García + Michael Sánchez
22.08.2009 The Face Of Ibiza
Dj Oliver + Java + Iván Pica + Baby Marcello (performance)
24.08.2009 Tiësto
Tiësto
26.08.2009 Meganite
Mainroom: Mauro Picotto + Steve Rachmad + Martin Eyerer
Cocoloco – Mobilee Night: Gummihz + Miss Jools
27.08.2009 Monza Ibiza
Main Room: Damian Schwartz (live) + Paco Osuna + Margaret Dygas
Coco Loco: Stefano Fontana + René
28.08.2009 Supermartxé
Juanjo Martin + Vitti + Hugo Sánchez + Ab García + Michael Sánchez
29.08.2009 The Face Of Ibiza
Dj Oliver + Java + Baby Marcello (performance)
31.08.2009 Tiësto
Tiësto
______________________________________________________________________________
WRZESIEŃ
______________________________________________________________________________
02.09.2009 Meganite
Mainroom: Mauro Picotto + Marco Carola + Polder (live) Cocoloco: Wighnomy Brothers + Aky Yakitory
03.09.2009 Monza Ibiza
Main Room: Marcel Dettmann + Valentino Kanzyani
Coco Loco: Steve Bug (tbc) + Luna City Express
04.09.2009 Supermartxé
Juanjo Martin + Vitti + Hugo Sánchez + Ab García + Michael Sánchez
05.09.2009 The Face Of Ibiza
Dj Oliver + Java + Baby Marcello (performance)
07.09.2009 Tiësto
Tiësto
09.09.2009 Meganite
Mainroom: Mauro Picotto + Josh Wink + Marco Bailey
Cocoloco: Praslea + El Cezere + Kozo
10.09.2009 Monza Ibiza
Main Room: Guillaume & The Coutu Dumonts (live) + Davide Squillace + José De Divina
Coco Loco: Tobi Neumann + Nima Gorji
11.09.2009 Supermartxé
Juanjo Martin + Vitti + Hugo Sánchez + Ab García + Michael Sánchez
12.09.2009 The Face Of Ibiza
Dj Oliver + Java + Baby Marcello (performance)
14.09.2009 Tiësto
Tiësto
16.09.2009 Meganite
Mainroom: Mauro Picotto + Anja Schneider + Secret Cinema (live)
Cocoloco – Mobilee Night: Dan Curtin + Ralf Kolmann
17.09.2009 Monza Ibiza
Main Room: Tobi Neumann + Mathias Kaden
Coco Loco: Rpr Night: Raresh + Rhadoo + Pedro
18.09.2009 Supermartxé
Juanjo Martin + Vitti + Hugo Sánchez + Ab García + Michael Sánchez
19.09.2009 The Face Of Ibiza
Dj Oliver + Java + Iván Pica + Baby Marcello (performance)
21.09.2009 Tiësto: Closing Party
Tiësto
23.09.2009 Meganite: Closing Party
Mainroom: Mauro Picotto + Adam Beyer + Technasia + Ricardo Ferri (live)
Cocoloco: Valentino Kanzyani + Paco Osuna + Gabry Fasano
24.09.2009 Monza Ibiza
Main Room: Monika Kruse + Konrad Black
Coco Loco: Marco Carola + Alexi Delano + Y. E. P.
25.09.2009 Supermartxé
Juanjo Martin + Vitti + Hugo Sánchez + Ab García + Michael Sánchez
26.09.2009 The Face Of Ibiza: Closing Party
Dj Oliver + Java + Baby Marcello (performance)
01.10.2009 Monza Ibiza: Grand Closing Party
Main Room: Ricardo Villalobos + Luciano + Raresh
Coco Loco: Paco Osuna + M. A. N. D. Y. + Bruno Monteverde + Manu-l
_______________________________________________________________________________
Es Paradis
LIPIEC | SIERPIEŃ | WRZESIEŃ
_______________________________________________________________________________
LIPIEC
______________________________________________________________________________
04.07.2009 Fiesta Del Agua
Dj Mdk + Denis A.
05.07.2009 Prang: Closing Party
Main Room: Grooverider + Xample
Back Room: Jon Banks + Sam Vilante
06.07.2009 Pukka Up
Freemasons + Dj F.a.b + Scott Giles + Sax Offender
07.07.2009 Clubland
Kelly Llorenna (live) + Flip & Fill + Manian + Flip & Fill + N-trance + Mc Whizzkid
08.07.2009 Fiesta Del Agua
Dj Mdk + Denis A.
09.07.2009 Electric Vendetta
Bart B More + Miles Dyson + Bass Weazal + Satsta + Scott Moore
11.07.2009 Fiesta Del Agua
Dj Mdk + Denis A.
12.07.2009 Prang
Main Room: Fabio + Ld + Furness & Venom
Back Room: Dan Corner + Jon Banks
13.07.2009 Pukka Up
Utah Saints + Gordon Edge + Colin Wood
14.07.2009 Clubland
N-force (live) + Ultrabeat + Flip & Fill + Frisco + Mc Domino
15.07.2009 Fiesta Del Agua
Dj Mdk + Denis A.
16.07.2009 Electric Vendetta
Zoo Brazil + Trevor Loveys + Satsta + Scott Moore
18.07.2009 Fiesta Del Agua
Dj Mdk + Denis A.
19.07.2009 Prang: Closing Party
Main Room: Grooverider + Danny Bird + Iso Decleer
Back Room: Jon Banks + Rich Banks
20.07.2009 Pukka Up
Bodyrox & Luciana + Dermot C + Tim Fanucci + Sax Offender
21.07.2009 Clubland
Kelly Llorenna (live) + Rob Styles + Flip & Fill + Frisco + Mc Domino
22.07.2009 Fiesta Del Agua
Dj Mdk + Denis A.
23.07.2009 Electric Vendetta
Riva Starr + Kelevra + Bass Weazal + Satsta + Scott Moore
25.07.2009 Fiesta Del Agua
Dj Mdk + Denis A.
26.07.2009 Prang
Main Room: Fabio + Shy Fx + Mc Stamina + Benga
Back Room: Rich Banks + Jon Banks
27.07.2009 Pukka Up
Freemasons + Tommy Kay + Dermot C + Sax Offender
28.07.2009 Clubland
Ultrabeat (live) + Flip & Fill + Frisco + Mc Domino
29.07.2009 Fiesta Del Agua
Dj Mdk + Denis A.
30.07.2009 Electric Vendetta
Style Of Eye + Kim Fai + Miles Dyson + Satsta + Scott Moore
______________________________________________________________________________
SIERPIEŃ
______________________________________________________________________________
01.08.2009 Fiesta Del Agua
Dj Mdk + Denis A.
02.08.2009 Prang: Closing Party
Main Room: Grooverider + Marcus Intalex + Dj Deviant
Back Room: Nic Bell + Easy + Jon Banks
03.08.2009 Pukka Up: Radio One
Spooney + Mikey Dalton + Sam Walker + Sax Offender
04.08.2009 Clubland
Scooter (live) + N-trance + Flip & Fill + Frisco + Mc Domino
05.08.2009 Fiesta Del Agua
Dj Mdk + Denis A.
06.08.2009 Electric Vendetta
Bart B More + Bass Kleph + Bass Weazal + Kelevra + Satsta + Scott Moore
08.08.2009 Fiesta Del Agua
Dj Mdk + Denis A.
09.08.2009 Prang
Main Room: Fabio + Shy Fx + Mc Stamina
Back Room: Rich Banks + Jon Banks + Sam Vilante + Dan Corner
10.08.2009 Pukka Up
Chris Lake (tbc) + Sonny Taylor + Steve Boyd + Chris B
11.08.2009 Clubland
Ultrabeat (live) + Flip & Fill + N-trance + Frisco + Mc Domino
12.08.2009 Fiesta Del Agua
Dj Mdk + Denis A.
13.08.2009 Electric Vendetta
Zoo Brazil + Wolfgang Gartner + Riva Starr + Satsta + Scott Moore
15.08.2009 Fiesta Del Agua
Dj Mdk + Denis A.
16.08.2009 Prang: Closing Party
Main Room: Grooverider + Utah Jazz + Furness & Venom
Back Room: Nic Bell + Jon Banks + Dan Corner + Rich Banks
17.08.2009 Pukka Up
Living Joy + Sam Fitch + Dj Oz + Sax Offender
18.08.2009 Clubland
Stunt (live) + Manian + Flip & Fill + Frisco + Mc Domino
19.08.2009 Fiesta Del Agua
Dj Mdk + Denis A.
20.08.2009 Electric Vendetta
Trevor Loveys + Hijack + Bass Weazal + Satsta + Scott Moore
22.08.2009 Fiesta Del Agua
Dj Mdk + Denis A.
23.08.2009 Prang
Main Room: Fabio + Shy Fx + Mc Stamina
Back Room: Rich Banks + Donna Beatz + Dan Corner
24.08.2009 Pukka Up
Baby D + Tim Fanucci + Dermot C + Sax Offender
25.08.2009 Clubland
Kelly Llorenna (live) + Darren Styles + Flip & Fill + Frisco + Mc Domino
26.08.2009 Fiesta Del Agua
Dj Mdk + Denis A.
27.08.2009 Electric Vendetta
Style Of Eye + Oliver $ + Jean Elan + Satsta + Scott Moore
29.08.2009 Fiesta Del Agua
Dj Mdk + Denis A.
30.08.2009 Prang: Closing Party
Main Room: Grooverider + Ld + Furness & Venom
Back Room: Jon Banks + Sam Vilante + Matt Hughes
31.08.2009 Pukka Up: Closing Party
Abigail Bailey + Scott Giles + Tim Fanucci + Sax Offender
______________________________________________________________________________
WRZESIEŃ
______________________________________________________________________________
01.09.2009 Clubland
Ultrabeat (live) + Flip & Fill + Frisco + Mc Domino
02.09.2009 Fiesta Del Agua
Dj Mdk + Denis A.
03.09.2009 Electric Vendetta
Bart B More + Bass Weazal + Jack Beats + Satsta + Scott Moore
06.09.2009 Prang: Closing Party
Main Room: Fabio + Flame + Utah Jazz
Back Room: Rich Banks + Jon Banks + Dan Corner
07.09.2009 Fiesta Del Agua
Dj Mdk + Denis A.
08.09.2009 Clubland
Cascada (live) + Alex K + Flip & Fill + Frisco + Mc Domino
09.09.2009 Fiesta Del Agua
Dj Mdk + Denis A.
14.09.2009 Fiesta Del Agua
Dj Mdk + Denis A.
15.09.2009 Clubland
N-force (live) + Ultrabeat + Flip & Fill + Frisco + Mc Domino
16.09.2009 Fiesta Del Agua
Dj Mdk + Denis A.
21.09.2009 Fiesta Del Agua
Dj Mdk + Denis A.
23.09.2009 Fiesta Del Agua
Dj Mdk + Denis A.
28.09.2009 Fiesta Del Agua
Dj Mdk + Denis A.
30.09.2009 Fiesta Del Agua
Dj Mdk + Denis A.
________________________________________________________________________________
Eden
LIPIEC | SIERPIEŃ | WRZESIEŃ
_______________________________________________________________________________
LIPIEC
______________________________________________________________________________
03.07.2009 Wonderland
Pete Tong + Simian Mobile Disco
R2 – Hometaping Block Party Hosted By Zane Lowe Featuring: Caspa
R3 – The Looking Glass: Jo Mills + Tomas Hedberg + Antz & Guests
05.07.2009 Judgement Sundays
Judge Jules + Sander Van Doorn + Sean Tyas + Rob Tissera + Vicky Devine
Kissdafunk: Micky Slim + Rob Tissera + Alex Ellenger
White Room: Lmp Djs
06.07.2009 Inside Out
Inside – Whorehouse: Hoxton Whores + Stafford Brothers (aus) + Alex Miles (bora Bora) + Fnuk & Dj Akipa + Alex Ellenger + Nathan Viva
Out – Gorgeous Feat The Ninja Cowboys
07.07.2009 Reclaim The Dancefloor
Kissy Sell Out + Fake Blood + High Contrast
08.07.2009 Garlands
Dave Booth + Les Calvert
Room 2: Disco Bomb: Sean Hughes + Huck Rogers
Room 3: The Funk Junkies
09.07.2009 Twice As Nice
Scottie B + Jamie Duggan + Vibe Honeyz + Harvey (mc) + Ms Dynamite (live) + Faith Sfx (live)
10.07.2009 Wonderland
Groove Armada + Nic Fanciulli
R2 – Icon Island Pres Junk Club: Mr C + Tim Sheridan + Luka Pilato + Elio Riso + Simon Aston + Resh
R3 – The Looking Glass: Jo Mills + Tomas Hedberg + Antz & Guests
12.07.2009 Judgement Sundays
Judge Jules + Marco V + Richard Durand + Gavyn Mitchell Vs The Viceroy + Vicky Devine
Good For Nothing: Howard Donald + Jonty Skruff + Dirty Rotten Dj + Alex Ellenger
White Room – The Gallery: Dermot C
13.07.2009 Inside Out
Inside – Luna: Phil Drummond And Paul Jackson + Sonny Wharton + Mutiny + Alex Ellenger + Nathan Viva
Out – Strung Out: Dynamat + Lcdc + Ryan Pennell + Nathan Viva
14.07.2009 Reclaim The Dancefloor
Chase & Status + Sinden + Rusko
15.07.2009 Garlands
Dave Booth + Les Calvert
Room 2: Disco Bomb: Sean Hughes + Huck Rogers
Room 3: The Funk Junkies
17.07.2009 Wonderland
Pete Tong + Gui Boratto & Carlo Dall Anese
R2- Moda: Jaymo + With Guests
R3 – The Looking Glass: Jo Mills + Tomas Hedberg + Antz & Guests
19.07.2009 Judgement Sundays
Judge Jules + Lisa Lashes + Simon Patterson + Paul Webster + Vicky Devine
Kissdafunk: Henrik B + Rob Tissera + Jay Da Funk + Alex Ellenger
White Room – Slut Party: Dirty Rotten Djs
20.07.2009 Inside Out
Inside – Love Zoo: Houseperverts + Nathan Hadley + Electroslut + Liam Wade + Phil West + Alex Ellenger + Nathan Viva + Dan Timcke
Out – Oliver Lang Presents Viva Ibiza: Oliver Lang + Nathan Viva + Joe Murphy + S.a.m
21.07.2009 Reclaim The Dancefloor
2many Djs + Steve Aoki + Aeroplane + Joe & Will Ask
22.07.2009 Garlands
Dave Booth + Les Calvert
Room 2: Disco Bomb: Sean Hughes + Huck Rogers
Room 3: The Funk Junkies
23.07.2009 Twice As Nice
Scottie B + Dr Pyscho + Matt Jam Lamont + Vibe Honeyz + Dr Pyscho + Taio Cruz (live)
24.07.2009 Wonderland
Pete Tong + Lady Gaga + Kaskade
R2 – Rebirth Records: Shelid Akkft & Danny Fiddo & Nico De Ceglia
R3 – The Looking Glass: Jo Mills + Tomas Hedberg + Antz & Guests
26.07.2009 Judgement Sundays: Goodgreef
Judge Jules + John O’callahan + Kutski + Vicky Devine
An Evening With… Bombsquad Records: Micky Slim + Example & Dj Wire + Rico Tubbs + Tristan D + Alex Ellenger
White Room – Random: Ali Wilson + Tristan Ingram + Matt Smallwood
27.07.2009 Inside Out
Inside – Mimo: Chris Mimo + Mismatch Djs + Alex Ellenger + Nathan Viva
Out – Album Launch: J.b (retox) & Guests
28.07.2009 Reclaim The Dancefloor
Boys Noize + Fake Blood + Dim + Mix Hell + Housemeister
29.07.2009 Garlands
Dave Booth + Les Calvert
Room 2: Disco Bomb: Sean Hughes + Huck Rogers
Room 3: The Funk Junkies
30.07.2009 Twice As Nice: 13th Anniversary
Estella (live) + Scottie B + Matt Jam Lamont + Dr Pyscho + Vibe Honeyz + Dr Pyscho + Mc Harvey
31.07.2009 Wonderland
Pete Tong + Luciano + Deadmau5 + Rob Marmot
R2 – Hometaping Block Party With Zane Lowe & Special Guest
R3 – The Looking Glass: Jo Mills + Tomas Hedberg + Antz & Guests
______________________________________________________________________________
SIERPIEŃ
______________________________________________________________________________
02.08.2009 Judgement Sundays: Radio 1 Weekend – 10th Anniversary Party
Judge Jules + Eddie Halliwell + Sander Van Doorn + Vicky Devine
Kissdafunk: Seamus Haji + Rob Tissera + Alex Ellenger
White Room – Lmp: Lmp Djs + Lee John
03.08.2009 Inside Out
Inside – Whorehouse: Hoxton Whores + Stafford Brothers + Alex Miles + And Fnuk + Alex Ellenger + Nathan Viva
Out – Reel House Records In Association With Escape Present: Cn Williams + Nathan Viva & Guests
04.08.2009 Reclaim The Dancefloor
2many Djs + Skream + L’amour La Mourge
05.08.2009 Garlands
Dave Booth + Les Calvert
Room 2: Disco Bomb: Sean Hughes + Huck Rogers
Room 3: The Funk Junkies
06.08.2009 Twice As Nice
H Two 0 Djs + Dr Pyscho + Matt Jam Lamont + Vibe Honeyz + Mc Harvey + Skepta (live)
07.08.2009 Wonderland
Pete Tong + Dirty South + Audiofly & Rob Marmot
R2 – Moda: Jaymo & Andy Geoge + Fake Blood + His Majesty Andre & B-xcentric
R3 – The Looking Glass: Jo Mills + Tomas Hedberg + Antz & Guests
09.08.2009 Judgement Sundays
Judge Jules + Lisa Lashes + Richard Durand + Alex Morph & Woody Van Eydn
Good For Nothing: Freestylers + Dumb Blonde + Dirty Rotten Dj + Alex Ellenger
White Room: Heavens Gate
10.08.2009 Inside Out
Inside – Luna: Phil Drummond And Paul Jackson + Guests Feat. Sick! On The Dancefloor + Alex Ellenger + Nathan Viva
Out – Audio Damage Records Presents: Kid Massive & The Ethan Project + Chris Evans
11.08.2009 Reclaim The Dancefloor
Pendulum Dj + Scratch Perverts + Fake Blood + Sinden
12.08.2009 Garlands
Dave Booth + Les Calvert
Room 2: Disco Bomb: Sean Hughes + Huck Rogers
Room 3: The Funk Junkies
13.08.2009 Twice As Nice
Scottie B + Vibe Honeyz + Dr Pyscho + Mc Harvey + Ms Dynamite (live) + Skepta (live) + Faith Sfx (live)
14.08.2009 Wonderland
Pete Tong + Timo Maas & Rob Marmot
R2 – Icon Island Pres Back2basics: Audiojack + Burnski + James Holroyd + Denny
R3 – The Looking Glass: Jo Mills + Tomas Hedberg + Antz & Guests
16.08.2009 Judgement Sundays
Judge Jules + Yoji + Sean Tyas + Claudia Cazacu + Vicky Devine
Kissdafunk: Micky Slim + Rob Tissera + Jonathan Ulysses + Alex Ellenger
White Room: Tristan Ingram + Lee John + Charlie Keegan
17.08.2009 Inside Out
Inside – Beach Palace In Association: Delicious Bookings Presents : We Are Delicious: Mettylectro + Alex Ellenger + Nathan Viva
Out – Viva Ibiza Presents: Nathan Viva + S.a.m
18.08.2009 Reclaim The Dancefloor
2many Djs + Brodinski + Matt Walsh
19.08.2009 Garlands
Dave Booth + Les Calvert
Room 2: Disco Bomb: Sean Hughes + Huck Rogers
Room 3: The Funk Junkies
20.08.2009 Twice As Nice
Scottie B + Matt Jam Lamont + Dr Pyscho + G Child + Vibe Honeyz + Mc Harvey + Taio Cruz (live)
21.08.2009 Wonderland
Groove Armada + Guests
R2 – Hometaping Block Party Hosted By Zane Lowe Feat Chase & Status
R3 – The Looking Glass: Jo Mills + Tomas Hedberg + Antz & Guests
23.08.2009 Judgement Sundays
Judge Jules + Lisa Lashes + Marcel Woods + Roger Shah
An Evening With… Krafty Kuts: Krafty Kuts + A Skills + Tristan D + Alex Ellenger
White Room – Slut Party: Dirty Rotten Djs
24.08.2009 Inside Out
Inside – Heavyweight House And Guests
Out – Tbc
25.08.2009 Reclaim The Dancefloor
Pendulum (dj) + Bloody Beetroots + Sinden + Benga
26.08.2009 Garlands
Dave Booth + Les Calvert
Room 2: Disco Bomb: Sean Hughes + Huck Rogers
Room 3: The Funk Junkies
27.08.2009 Twice As Nice
Scottie B + Dr Pyscho + Vibe Honeyz + Richard Blackwood (mc) + Crazy Cousinz (live) + Ironik (live)
28.08.2009 Wonderland
Pete Tong + Fatboy Slim & Rob Marmot
R2 – Southern Fried Records Feat Caged Baby + Black Noise & The Whip (dj Set)
R3 – The Looking Glass: Jo Mills + Tomas Hedberg + Antz & Guests
30.08.2009 Judgement Sundays
Judge Jules + Cosmic Gate + Matt Hardwick + Paul Morrell + Vicky Devine
Kissdafunk: Howard Donald + Oliver Lang + Alex Ellenger
White Room: Lee John
31.08.2009 Inside Out
Inside – Love Zoo: Houseperverts + Nathan Hadley + Electroslut + Liam Wade + Damian Wells + Alex Ellenger + Nathan Viva
Out – Poshvglam: David Lee & Jason Feist + Nathan Viva
______________________________________________________________________________
WRZESIEŃ
______________________________________________________________________________
01.09.2009 Reclaim The Dancefloor
2many Djs + Fake Blood + Junior Sanchez + L’amour La Mourge
02.09.2009 Garlands
Dave Booth + Les Calvert
Room 2: Disco Bomb: Sean Hughes + Huck Rogers
Room 3: The Funk Junkies
03.09.2009 Twice As Nice
Scottie B + Dr Pyscho + Vibe Honeyz + Mc Harvey + Skepta (live) + Faith Sfx (live)
04.09.2009 Wonderland
Pete Tong + Alex Neri & Rob Marmot
R2 – Saved Records With Nick Curly + Joel Mull + Mark Broom & Mark Fanciulli
R3 – The Looking Glass: Jo Mills + Tomas Hedberg + Antz & Guests
06.09.2009 Judgement Sundays
Judge Jules + Eddie Halliwell + Simon Patterson + Vicky Devine
Good For Nothing: Utah Saints + Eddy Temple Morris + Col Hamilton + Alex Ellenger
White Room – Lush: Col Hamilton + Lee John + Jon Allegro
07.09.2009 Inside Out
Inside – Whorehouse: Hoxton Whores + Stafford Brothers (aus) And Fnuk + Alex Ellenger + Nathan Viva
Out – Muzika: Fran Cosgrave + Gary Byfield + Jamie Green + Dj Andy B
08.09.2009 Reclaim The Dancefloor
Digitalism + Caspa
09.09.2009 Garlands
Dave Booth + Les Calvert
Room 2: Disco Bomb: Sean Hughes + Huck Rogers
Room 3: The Funk Junkies
10.09.2009 Twice As Nice
Scottie B + Dr Pyscho + Jamie Duggan + Vibe Honeyz + Richard Blackwood (mc) + Chipmunk (live)
11.09.2009 Wonderland
Pete Tong + Timo Maas & Rob Marmot
R2 – Icon Island Pres Faith / Boys Own 10 Yr Anniversary: Terry Farley + Stuart Patterson + Dave Jarvis & Special Guest
R3 – The Looking Glass: Jo Mills + Tomas Hedberg + Antz & Guest
13.09.2009 Judgement Sundays
Judge Jules + Marcel Woods + Kutski + Vicky Devine
An Evening With… Bombsquad Records: Micky Slim + Example & Dj Wire + Stupid Fresh + Alex Ellenger
White Room – Slut Party: Dirty Rotten Djs
14.09.2009 Inside Out: Closing Party
Inside – Luna: Phil Drummond And Paul Jackson + Alex Ellenger + Nathan Viva
Out – Oliver Lang Presents Gorgeous
16.09.2009 Garlands
Dave Booth + Les Calvert
Room 2: Disco Bomb: Sean Hughes + Huck Rogers
Room 3: The Funk Junkies
17.09.2009 Twice As Nice: Closing Party
Scottie B + Dr Pyscho + Vibe Honeyz + Mc Harvey + Ms Dynamite (live) + Skepta (live) + Faith Sfx (live)
18.09.2009 Wonderland
Pete Tong + Groove Armada & Rob Marmot
R2 – Moda: Toddla T + Congorock & Mowgli
R3 – The Looking Glass: Jo Mills + Tomas Hedberg + Antz & Guests
20.09.2009 Judgement Sundays: Closing Party
Judge Jules + Marco V + Lisa Lashes + Richard Durand + Vicky Devine
Kissdafunk: Howard Donald + Rob Tissera + Tristan D + Alex Ellenger
White Room – Lmp: Lmp Djs + Tristan Ingram + Lee John
23.09.2009 Garlands
Dave Booth + Les Calvert
Room 2: Disco Bomb: Sean Hughes + Huck Rogers
Room 3: The Funk Junkies
25.09.2009 Wonderland
Pete Tong + Eric Prydz & Rob Marmot
R2: Radioslave + Nico De Ceglia & Spencer Parker
R3 – The Looking Glass: Jo Mills + Tomas Hedberg + Antz & Guests