9.12 AUTOMATIK NIGHT 07 – Sienkiewicz&Highfish

News

Cóż za spotkanie! Największa postać polskiej elektroniki Jacek Sienkiewicz i jego przyjaciel Highfish, człowiek z polskimi korzeniami rezydujący w Berlinie i będący tam postacią kultową. Ich współpraca zacieśnia się od jakiegoś czasu, a wspólne występy w Detroit oraz nagrania wydane pod szyldem DWA podbijają parkiety na całym świecie. W poznańskim SQ klubie wystąpią już w piątek w ramach cyklu Automatik Night! Mamy dla Was 4 wejściówki...


Aby wziąć udział w konkursie należy przesłać maila na adres: [email protected], wpisując w temacie wiadomości „SQ AUTOMATIK”. W mailu należy podać imię i nazwisko, nr tel. kontaktowego, adres e-mail oraz odpowiedź na pytanie konkursowe.


PYTANIE KONKURSOWE:

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy


Jak nazywa się wytwórnia założona przez Jacka Sienkiewicza?Jacek to dziś mocna postać na światowej scenie techno oraz z całą pewnością najbardziej znany polski producent. Po młodzieńczej fascynacji rapem, niebawem znalazł swoją prawdziwą pasję – szeroko rozumianą elektronikę, dla której punktem wyjścia było minimal techno.
Pierwsze nagrania wydał sobie sam na płycie zatytułowanej „Recognition” , która była sporym wydarzeniem, a jej tytuł stał się nazwą założonej przez niego wytwórni. Był to też początek prawdziwej kariery, którą znaczą wydawnictwa dla tak prestiżowych labeli jak Trapez, Klang, WMF, de:bug i wreszcie Cocoon należącej do samego Svena Vätha.Ta ostatnia odpowiada za 2 kolejne albumy Jacka („Techne” i „Displaced”), które zyskały znakomite przyjęcie w świecie. Za tym poszły też propozycje grania na całym globie, włączając w to występy na tak wielkich imprezach jak Awakeinings, Nature One, I Love Techno czy Sonar.


Marcin Oz aka Highfish to z kolei niezwykle znacząca postać sceny berlińskiej, jedna z tych osób ktore wyznaczają trendy w nowoczesnej muzyce klubowej.


Rezydent legendarnego klubu WMF (od 1997 r) oraz nie mniej słynnego Cookies, a także współzałożyciel WMF Rec., w której odpowiada za markę „Nighteffect”.


Na dwóch wydanych dotąd częściach kompilacji „Nighteffect” znalazły się nagrania tak zacnych postaci jak Steve Bug, Chicks On Speed,  Märtini Brös i rzecz jasna Jacek Sienkiewicz.


W 2002 r. Highfish otrzymał propozycję od znanej firmy Ableton, producenta programu „LIVE” – kapitalnego sfotware’u do DJ setów. Tworzone przy pomocy „LIVE” sety Marcina zawsze zaskakują bardzo oryginalnym spojrzeniem na nowoczesny minimal-house z dużą dawką motorycznego electro. Także remixy jego autorstwa, w tym najbardziej znany „Sucker DJ” Kotai, zdobyły wielkie uznanie.


Ostatnio Highfish założył najprawdziwszy w świecie band, w którym gra na basie i współtworzy jego niezwykły wizerunek. The Whitest Boy Alive założony wspólnie ze słynnym Erlendem Oye i Fritzem Zanderem już jest zapowiadany jako nowa sensacja!


Szykuje się niesamowity wieczór. A już wkrótce w ramach Automatik Nights wystąpią takie gwiazdy jak Steve Bug i Superpitcher!!!

Więcej w dziale 'IMPREZY’.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →