Boiler Room przeniesiony w lata 90.

7 741
News
Boiler Room przeniesiony w lata 90.

Audycje Boiler Room doczekały już się wielu przeróbek, ale takiej jeszcze nie było! Zobacz Svena Vatha, Richie Hawtina, Solomuna i Mano Le Tough grających popowe hity lat 90.

Wczoraj ruszył kanał na YouTube z fragmentami Boiler Room’owych sesji, z podłożoną niebanalną ścieżką dźwiękową. Większość tych hitów kojarzy nam się z gumą Turbo czy pierwszymi nieśmiałymi tańcami w parach na szkolnych dyskotekach. Zobacz jak Sven Vath tańczy do Backstreet Boys lub jak Ben Klock rośnie w oczach Niny Kraviz, po tym jak „wrzucił” Haddaway – What Is Love. Zobaczcie sami!

AKTUALIZACJA 28.05.2015:

Niestety ekipie Boiler Room zabrakło dystansu do siebie, i za nic mając sobie prawa jakimi rządzi się parodia, postanowiła podjąć kroki mające na celu usunięcie wszystkich filmików z sieci. Projekt „90’s Boiler Room” nie zaprzestaje jednak działania i będzie uploadować nowe filmiki na swój fanpage. Już teraz możecie zobaczyć tam Ame, grającego swój  „nowy kawałek, który jest zbyt undergroundowy dla YouTube”. Powstała także petycja, nawołująca oryginalny Boiler Room do nie psucia innym zabawy. Możecie podpisać ją tutaj!