9 lat Muno.pl – startuje urodzinowe tournee: Sopot i Szczecin!

8 098
News

W najbliższy weekend startujemy z naszym urodzinowym tournee. Ekipa Muno.pl odwiedzi sopocki Sfinks.700 i szczeciński City Hall. Zapraszamy na wspólny toast i najlepszą klubową muzykę!

Urodziny Muno.pl to coroczna okazja by spotkać się z Wami podczas serii imprez organizowanych wraz z najlepszymi polskimi klubami. W tym roku odwiedzimy 6 miast: Warszawę, Wrocław, Kraków, Poznań, Sopot i Szczecin.

W najbliższy weekend 10-11 maja wybieramy się na północ naszego kraju – do Sopotu i Szczecina. Jako, że redakcja Muno.pl w większości również muzykuje, zaprezentujemy Wam solidną miksturę najciekawszych klubowych brzmień. Ale to nie wszystko. Wspierać nas będą lokalne, dobrze Wam znane składy, które krzewią muzyczną pasję na swoim terenie..

Zapraszamy:

10.05 (PIĄTEK) SFINKS 700 @ SOPOT:

9 URODZINY MUNO.PL pres.: We All Love Bass x XILENT

Grają: XILENT, Noisy Beat, Danny P, Qna, Twin Prix, Muno.pl Fountain Lovers: Juniore, Conradq, Matik, Popkids Vibes, Diana D’Rouze, Paryss, Vacos, Eliot, Tween, Zabielsky

ZOBACZ: Galeria z 8.urodzin roku 2012 w Sfinksie700:

 

11.05 (SOBOTA) PODWÓRKO CITY HALL @ SZCZECIN:

9. Urodziny Muno.pl pres: Przyjaciele (Canalia)

Grają: Daniel Zachodni, Brat Beat, Daniel Stetting, Juniore, Conradq, Matik, Popkids Vibes, Creamer, Bra-H

ZOBACZ: Galeria z 8.urodzin w roku 2012 na Podwórku City Hall

Patronat medialny nad urodzinowym tournee Muno.pl objęła Czwórka Polskie Radio. Na antenie będą do zdobycia wejściówki na imprezy!