Urodziny Muno.pl w 5 polskich miastach!

Wydarzenie

Urodzinowe tournee Muno.pl nadchodzi wielkimi krokami! Bawić się będziemy przez cały maj aż w 5 polskich miastach. Sprawdź gdzie nas znajdziesz oraz jacy goście pojawią się na imprezach Muno.pl.

8 lat to sporo czasu, zważając na fakt ile się podczas nich wydarzyło. Z uśmiechem wspominamy nasze początki, z dumą patrzymy na ostatnie lata, kiedy udało się z Muno.pl uczynić rzetelny, ogólnopolski serwis promujący ciekawą i odbiegającą od masowej papki muzykę klubową i festiwalową. Z roku na rok jest nas coraz więcej, z roku na rok staramy się być jeszcze lepsi i coraz bardziej dopasowani do Waszych potrzeb.

Nie zapominamy o najważniejszej kwestii, która kieruje naszymi działaniami nie tylko w Muno.pl ale zajmuje bardzo ważne miejsce w życiu każdego kto wraz z nami tworzy ten serwis. To MUZYKA – ona, w najlepszym wydaniu, będzie nam towarzyszyć podczas kolejnego już urodzinowego tournee MUNO.pl.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Zobaczcie co dla Was przygotowaliśmy. Nie martwcie się jeśli na tej mapie nie ma Waszego miasta – po pierwsze mamy ograniczone możliwości zdrowotne – (5 urodzinowych imprez w 3 weekendy to naprawde niełatwe zadanie dla organizmu, a ci którzy nas znają, wiedzą, że ostatni schodzimy z parkietu:), ale także logistyczno czasowe (weekend majowy zabiera w tym roku prawie 1/3 miesiąca – wykorzystajcie ten czas na regenerację przed naszą wizytą;).

PATRONAT NAD MUNO.PL BDAY TOUR OBJĘŁA CZWÓRKA POLSKIE RADIO.

Gorąco zapraszamy na wszystkie urodzinowe imprezy!

12.05 WARSZAWA (Czwórka 'BE 4′, Klub 55, Klub Luzztro)

W Warszawie inaugurujemy nasz urodzinowy cykl imprez. Zaczynamy audycją BE 4 wraz z udziałem publiczności – jeśli więc zabraknie Cię w Warszawie, będziesz nas mógł posłuchać i zobaczyć w Czwórce Polskim Radiu!

Później przenosimy się do Klubu 55 gdzie całonocnie świętować będziemy 8 urodziny Muno.pl. Na koniec oficjalne After Party urodzinowe w klubie Luzztro! To będzie dłuuuuga noc, podczas której świętować będziemy również urodziny wielu naszych przyjaciół min. Simona Mattsona i Easy’ego.

Zagrają:

POLISH KARTEL (Juniore + Creamer + Will Art), GLASSE, SIMON MATTSON bday, EASY bday, CONRADQ, MR. LEX, RICARDO, TENESSEE, BARTEK WINCZEWSKI, PERES, TOBIAS MANOU, ADAM BEKETT, HIERO, BRA-H (Muno.pl Tour Manager), POPKIDS VIBES, OPTYMIST, MATIK, IN DEEP WE TRUST, KARL MARK, C. CASTEL

Więcej:

KLUB 55 -8 URODZINY MUNO.PL PRES. PRZYJACIELE (SIMON MATTSON & EASY BDAY BASH)

18.05 POZNAŃ (SQ klub) w. ROBERT DIETZ (CADENZA)

Poznań to dla nas niezwykle istotne miasto! Nie ukrywamy, że stąd pochodzimy i to tu stawialiśmy nasze pierwsze klubowe kroki… Do Poznania wpadniemy wraz z wyjątkowym gościem. Robert Dietz, czołowy reprezentant wytwórni Cadenza, skorzystał z zaproszenia na urodzinowy weekend i wraz z nami bawić się będzie w piątkowy wieczór w poznańskim klubie SQ jak i w sobotę w Lublinie. W SQ zagra też zwycięzca naszego konkursu DJ’skiego!

Zagrają:

ROBERT DIETZ (CADENZA REC), JUNIORE, CONRADQ, CREAMER, POPKIDS VIBES, MATIK, ZWYCIĘZCA KONKURSU DJ’skiego…

Więcej:

SQ KLUB – URODZINY MUNO.PL – ROBERT DIETZ (CADENZA REC.)

19.05 LUBLIN (Soundbar)  w. ROBERT DIETZ (CADENZA)

Lubelski Soundbar to klub, który w tegorocznym plebiscycie MUNOLUDY zajął Waszymi głosami zaszczytne 3 miejsce! Po raz pierwszy będziemy mieli okazję obchodzić urodziny właśnie tam. Bardzo się z tego faktu cieszymy, gdyż Lublin słynie z jednych z najlepszych klubowiczów w kraju – i to właśnie z nimi chcielibyśmy podzielić się radością 8mych urodzin Muno.pl. Wspomagać nas będzie Robert Dietz – który również tam, po Poznaniu zagra swój energetyczny set. Do zobaczenia!:)

Zagrają:

ROBERT DIETZ (CADENZA REC), POLISH KARTEL (Juniore + Creamer + Will Art), SIMON MATTSON, TOBIAS MANOU, OPTYMIST …

Więcej:

SOUNDBAR – 8 URODZINY MUNO.PL – ROBERT DIETZ (CADENZA REC.)

19.05 SOPOT (SFINKS700) w. AME (INNERVISIONS)

Sfinks to legenda. Sfinks to wyjątkowa trójmiejska publika. Sfinks to miejsce, w którym bardzo chcieliśmy celebrować nasze urodziny. I udało się! We współpracy z tym kultowym sopockim klubem, będziemy bawić się w towarzystwie jednych z najważniejszych przedstawicieli niemieckiej sceny elektronicznej – duetu AME! Oprócz nich zagrają reprezentanci Muno.pl oraz zaprzyjaźniona ekipa trójmiejskich rezydentów. Zapraszamy! A po imprezie, co wytrwalszych zaprosimy na Afterparty, ale ciiii…:)

Zagrają:

AME (INNERVISIONS), MATIK, CONRADQ, PARYSS, VACOS, MiT & more…

Więcej:

SFINKS700 – 8 URODZINY MUNO.PL – AME (INNERVISIONS)

26.05 SZCZECIN (Podwórko City Hall) w. CANALIA

Szczecin po raz pierwszy! I to w jakim miejscu! Choć z urodzinową wizytą będziemy debiutować w stolicy Zachodniopomorskiego, to doskonale wiemy jaką klasę reprezentuje to miasto. Zwłaszcza jeśli chodzi o miłośników dobrej zabawy i prawdziwych partyanimalsów. Nie raz spóźniliśmy się przez nich na poranny pociąg, nie raz byliśmy pod wrażeniem ich żywiołowości, nie raz zaskoczyli nas swoją pomysłowością. W wyjątkowym miejscu jakim jest podwórko City Hall, mamy zamiar wyzwolić najdziksze imprezowe rządze godnie obchodząc finał naszego urodzinowego tournee! 26ego musisz być w Szczecinie!:)

Zagrają:

CANALIA (Daniel Zachodni, Brat Beat), CONRADQ, MATIK, POLISH KARTEL (Juniore + Creamer + Will Art) & more…

Więcej:

CITY HALL – 8 URODZINY MUNO.PL – PRZYJACIELE (CANALIA Night)


Gorąco zapraszamy i niniejszym składamy wielkie podziękowania wszystkim, którzy pomagają i wspierają nas przy przedsięwzięciu Muno.pl Bday Tour!

Foto: Gosia Nyga, Agnieszka Diesing, Lukasis, SoundbarPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →