Konrad Black i Dadub w poznańskim klubie 8 Bitów

Wydarzenie

Już w ten weekend w poznańskim klubie 8 Bitów będziemy mieli okazję usłyszeć współzałożyciela wytwórni Wagon Repair - Konrada Blacka, zaś 22 października duet Dadub!

7 października 2011 roku cieszący się sporym zainteresowaniem poznański cykl wydarzeń muzycznych pod nazwą International Day Off świętować będzie swoje drugie urodziny. Specjalnie z tej okazji zaproszono jednego z założycieli Wagon RepairKonrada Blacka, który uświetni swoim występem dwulecie istnienia projektu!

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Konrad jest wysoce innowacyjnym producentem, o czym świadczą choćby takie numery jak „Draconia” i „Medusa Smile”. Na swoim koncie artysta ma również głośne remixy stworzone m.in. dla Tigi, Snaxa czy też Matthew Deara. Gwiazdę wieczoru na scenie głównej wspierać będą rezydenci cyklu – Kill Blinton, oraz polski reprezentant dywizji Snork Enterprises i Ware Recordings – Szymon Hollner.

Dwa tygodnie później, 22 października, na zaproszenie kolektywu Analogen w klubie 8 Bitów zagrają na jedynym występie w naszym kraju szlagierowe postaci berlińskiej wytwórni Stroboscopic ArtefactsDadub Live! Formację tworzy dwójka Włochów – Daniele Antezza i Giovanni Conti.

Ich styl muzyczny jest ciężki do określenia. Połączenie głębokiego dubu i mrocznego techno to ich wizytówka – jak sami twierdzą, najlepszy odbiór ich muzyki możliwy jest tylko w połączeniu z potężnym nagłośnieniem, które jak zapowiadają organizatorzy ma stawić się pod koniec października w poznańskim klubie 8 Bitów.

Gio i Daniele to również duet odpowiedzialny za mastering wszystkich produkcji sygnowanych należącego do Lucy labelu Stroboscopic Artefacts. Ich produkcje to brylanty, jakościowo nie do przebicia – dla wielbicieli dobrego brzmienia pozycja obowiązkowa. Na głównej sali razem z gwiazdami wieczoru zaprezentuje się Sin oraz Michał Krych z formacji Analogen.


Konrad Black Live @ Blkmarket Membership, New York – 28-02-2010 by R_co

CLR Podcast 128 (Live Act) by Dadub

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →