Prozak 2.0 świętuje 6. urodziny!

News
Prozak 2.0

Michael Mayer, Blooma, Kuba Karaś z  The Dumplings... sprawdź co będzie się działo na urodzinach "prozaka" w ten weekend!

Prozak 2.0 działa w Krakowie już od 6 lat! Przez ten czas klub zorganizował około 2000 wydarzeń muzycznych, na których pojawiały się topowe nazwiska dzisiejszej elektroniki. Jak co roku, klub na urodziny przygotował coś wyjątkowego.
30 listopada to data pierwszego dnia obchodów 6. urodzin Prozaka 2.0. Klub postawił na „rodzinną” obsadę. Zagrają m.in. Deas i Agim jako Blooma, Discox, Meg czy Kuba Karaś z The Dumplings.

Lineup: [-2] Blooma live, Discox, Matthew Ka, Meg, Oscar Thous. [-1] Karaś Kuba, BC GANG$TEPPAZ, Bubblegun aka Third Eye Dimension, DJ Sky, VIT., zebra, Zesty Zest
Drugiego dnia do celebracji zaprosili dobrze znanego w klubie Michaela Mayera. Jak sami piszą: „nasz przyjaciel, który z wzajemnością pokochał krakowską piwnicę i którego 10- godzinne sety wpisały się na stałe w historię naszego miejsca”. Michael Mayer to wybitny DJ, genialny producent oraz szef wytwórni Kompakt Records.

Biletomat.pl

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Tango App

Najlepsze imprezy w Twoim mieście! Bądź na bieżąco.

Odkryj Tango App

4,8 ocena w Apple Store!

Lineup: [-2] Michael Mayer, Meg, Senthia [-1] VIT., Zebra, Zesty Zest
Sto lat Prozak 2.0!
Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również