6 URODZINY IMPORTU!

News

Z powodu Żałoby jubileuszowe imprezy Import!u zostały przełożone na terminy: 19 stycznia - Warszawa oraz 20 stycznia SQ klub Poznań.

Mija 6 lat od debiutu Importu! na polskiej scenie klubowej.Obchodom 6 urodzin Importu! towarzyszyć będą dwie imprezy. Jubileuszowe świętowanie cykl rozpocznie w piątek 24 listopada w warszawskim klubie On-Offie. Dzień później, w sobotę 25 listopada, importowe święto przeniesie się do poznańskiego klubu SQ. Gośćmi specjalnymi obu imprez będą Alex Santos i Rocco, portugalsko-francuski duet dj-ów i producentów związanych ze słynną londyńską wytwórnią Buzzin Fly.

Zapraszamy, również do działu MUZIKA gdzie znajdziecie 2 promocyjne mixy ALEXA SANTOSA i ROCCO oraz do działu DJ CHART po listopadową dziesiątkę ROCCO.

————
W ciągu 6 lat Import! stał się zarówno flagową imprezą czołowych polskich klubów, jak i najpopularniejszą klubową marką w kraju. Dziś cykl ma na swoim koncie niemal 70 imprez, gwiazdami których były tak znane i cenione w tanecznym światku postacie jak m.in. Nic Fanciulli, James Zabiela, Desyn Masiello, Tom Middleton, Lottie, Lee Coombs, Audio Bullys, Futureshock, Meat Katie, D Ramirez czy Tom Stephan.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

————–
Portugalczyk Alex Santos pierwsze kroki jako dj i producent stawiał już w 1990 roku. Sześć lat później jako pierwszy portugalski dj w historii podpisał się pod pełnometrażowym autorskim albumem. Dziś ma na swoim koncie dziesiątki własnych produkcji i remiksów dla m.in. Madonny, Funky Green Dogs czy największych gwiazd portugalskiej muzyki pop.

Dla Francuza Rocco przygoda z dj-owaniem rozpoczęła się w 1994 roku, gdy jako rezydent klubu Ambassade w rodzinnym Lyonie rozgrzewał publiczność przed występami Masters At Work, Laurenta Garniera czy Carla Coxa. Dziś jako dj znany jest z regularnych występów w tak znanych europejskich klubach jak londyński The End czy MAD w Lozannie. Jako producent od lat pracuje z wieloma cenionymi wytwórniami, z Shack, MAP Dance, Deeplay czy Stealth na czele.  

Choć od lat znani i szanowani na swoich lokalnych rynkach, sukcesy na międzynarodowej scenie Alex Santos i Rocco odnoszą odkąd związali się z należącą do Bena Watta z Everything But The Girl popularną house’ową wytwórnią Buzzin Fly. Dla niej nagrywają przede wszystkim jako Rodamaal. Dla niej również realizują swoje solowe projekty. Santos nakładem Buzzin Fly wydał sygnowany nazwą Darkmountaingroup singiel „Lose Control”, jedną z najgłośniejszych klubowych produkcji bieżącego roku. Rocco z kolei święci aktualnie triumfy jako autor genialnego „Roots 4 Acid”, faworyta wśród największych dj-skiego światka w osobach m.in. Johna Digweeda, Pete’a Tonga i Nica Fanciulli.

U boku zagranicznych gości podczas 6. urodzin Importu! zagrają również rezydent cyklu – Glasse, Easy, Decoy oraz K-Mill. Drugi urodzinowy parkiet tradycyjnie należeć będzie do członków kolektywu Beats Friendly, tym razem w osobach Noviki, Lipsticka, Lexusa i Pettera Von Coila. Oprawę wizualną imprez zapewni Sylwek Łuczak.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →